| oanyyy a întrebat:

Voi cum vreti sa va petreceti vacanta de vara?(nu e compunere pentru scoala, jur)!
ps:

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, nu te-a pus nimeni sa jurihee hee. In al 2-lea, cat mai frumos si distractiv posibil love struck. Iesit pe afara cu prietenii, culcat tarziu, sculat tarziu, fara teme, fara scoala, LIBERTATEEE totala. Tot ce vrei! Ce poate fi mai frumos? day dreaming

2 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Să dorm până la doișpe după amiaza în fiecare zi, să mă culc târziu, și așa mai departe. Școală nem, deci e foarte bine! big grin

| Broadband a răspuns:

Nu stiu cat mai misto, fara stres,
fara teme, scoala, toate alea, sa nu mai aud de ele 2, 3 luni cat e vacanta.