| vivi_5803 a întrebat:

vreau cele mai tari bancuri sau faze tari sa rad cu amicii! Cele mai comice primesc funda!

Răspuns Câştigător
| aliyna a răspuns:

GELOZIA
Un arab mergea pe strada. La un moment dat un tip striga:
- Ahmed, nevasta-ta te inseala!
Arabul se face rosu la fata scoate cutitul si fuge catre casa. Pe drum, este calcat de o masina. In ambulanta, in drum spre spital, incepe sa reflecteze:
- Ar trebui sa ma calmez un pic, intai si intai, sunt burlac, in al doilea nici nu ma cheama Ahmed!

Supermarket
In supermarket o femeie face cumparaturi.
Alege lapte, oua, portocale, cafea, salata si costita.
La casa, un tip beat din spatele ei se uita la produse si spune:
- Tu esti mai mult ca sigur singura.
Femeia, contrariata:
- Ai perfecta dreptate, sunt singura, dar de unde ti-ai dat seama?
Betivul, clatinandu-se: - Pentru ca esti urata!

La bar
Un beat turta sta pe bordura in fata unui bar. Un strain il intreaba daca ii este rau sau daca nu se poate ridica. Beatul raspunde:
- Hei! Stii tu cine-s eu?
- Nu! Cine?
- Isus Cristos si ti-o pot dovedi. Vino cu mine!
Intra in bar si strainul dupa el.
Barmanul il vede pe betiv si zice suparat:
- Isuse! Iar esti aici!

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Tatal controleaza caietul feciorului mai mic:
- De ce scrii carligele astea asa de neregulat?
- Astea nu sunt carlige, sunt semnele matematice de integrale.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Pasti preotul spune:veniti sa luati lumina, si scoate lanterna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit, ginerele s-a instalat in casa soacrei. Aceasta ii da instructiuni despre cum sa se poarte pentru a convietui placut:
- Draga, ia aminte: daca ma vei vedea vreodata cu nodul de la batic in partea dreapta sa te feresti din calea mea ca e de rau; daca ma vezi cu nodul de la batic in partea stanga, atunci am ceva cu tine si asta e si mai rau. In cazul in care, totusi, ma vezi cu el pe mijloc, sunt
binedispusa si poti sa te porti cum vrei.
Ginerele:
- Iar tu, mama-soacra, de ma vei vedea cu tigara intr-o mana si cu cafeaua in cealalta sa stii ca ma doare drept in cot de nodul tau de la batic!

| Funner a răspuns:

Cauta pe http://moldfun.net