| Mariu0699 a întrebat:

lume. Am si eu o problema, imi poate spune si mie cineva de ce vad negru cand inchid ochii? :-|

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce ai vrea să vezi? Roz?

| Mariu0699 explică (pentru anonim_4396):

Pai cand ma uit la filme, de cele mai multe ori adorm. Deci as vrea sa vad un film cand inchid ochii

| sadrian46 a răspuns (pentru Mariu0699):

Ca să poți vedea un film când închizi ochii, acel film trebuie să îl creezi tu. Ca să îl poți vedea cu ochii închiși, fiind totuși treaz, ai nevoie de un antrenament special care cere efort. Citește pentru asta Arta visatului de Carlos Castaneda.

Răspuns utilizator avertizat