| RAY a întrebat:

Ca tot aud baieti ca pentru ei nu conteaza varsta, fizicul si doar sufletul nu cunoasteti babute parasite de pe la sat sa facem cunostinta cu ei sigur ca sunt femeile viselor lor?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Da, man, ai dreptate.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

RAY, sa zicem ca ai de ales intre o femeie frumoasa, de 25 de ani, si o taranca de 38, uratica. DAR ti se spune de la inceput ca aia de 25 nu o sa simta nimic placut, o sa se gandeasca si ea la altul ca sa se umezeasca un pic, iar celeilalte o sa ii cada bine de tot, fiindca nu a avut parte de sex reusit niciodata, printre taranii aia egoisti. Eu as lua taranca fara sa ezit. Dar tu?

| RAY explică (pentru minrest):

Man nu noi alegem ceea ce ne place si creierul nostru, fata aia frumoasa de 25 ani te atrage involuntar ca tu alegi pe alta nu e ceea ce te atrage tot frustrari si complexe vi avea, ai impresia ca alea de la sat sunt sfante? fi serios multe de 13, 14 ani deja fac filme p0rno in lanul de porumb

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Da, nu zic. Dar tot natural este sa te excite placerea partenerei.

| RAY explică (pentru minrest):

Man o data mam combinat cu una grasa si in varsta cand sa ajuns la sex simteam scarba man, sufletul nu trezeste penisul man, hai fi sincer esti barbat

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Da, man, ai dreptate.