| IrxnIroxyI a întrebat:

Cand un baiat iti spune ca ai fundul mare, asta e un compliment? Sau e o insulta?hee hee

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu este o insulta, din contra trebuie sa ne mandrim ca ne sunt admirate dosurilelaughing

| cristi202 a răspuns:

Depinde de cum o zice. O vorba spune ca "tonul face melodia". Deci depinde de tonul cu care a zis-o.
Altfel, baietilor le cam plac fetele cu dosul mare. Insa daca e sa tii cont de faptul ca "idealul" oferit de filme, carti, moda, etc, e tipul de femeie lunga si slaba, poate ca ar trebui sa te gindesti si la asta, ca a vrut sa spuna ca nu e ceva tocmai placut, deci ar fi o insulta.

| pitikaaa a răspuns:

Depinde de cum vede baiatul chestia asta:Unilor baieti le place cand o fata are fundul mare, altilor nu.Depinde si de cum accepti tu acest compliment.Depinde si daca ti-o spune razand(asta e un fel de gluma)hee hee

| cretzufinish a răspuns:

Depinde de restul proportiilor.hee hee Daca fata e mare cu totul e clar ca e insulta.

| BruneTTe a răspuns:

De obicei e un compliment.
Dar poate fi si o insulta... daca fata chiar e grasahappy

| Rukhsandra a răspuns:

Si daca mai aduaga ca e "bun" e un compliment happy

| Reinkaos a răspuns:

Depinde in ce circumstante este spus big grin

| jarulitza a răspuns:

E o gluma laughing))) oricum, femeile cu fundul mare sunt mai apreciate decat slabanoagele big grinbig grin

| Liviu a răspuns:

Hmmm
Eu spun de obicei fetelor ceva in genu
"vai draga da ce portbagaj dragut ai " big grin
Sau " vai draga da ce plamanii conturatii ai "
laughingde obicei mai sunt si injuratlaughing
Acum depinde
Mie imi plac fetele cu fundu mare
Prefer sa am pe ce pune manalaughingDecat sa n-am pe ce pune mana straight face lol

| KaTaLyN a răspuns:

Ti-a spus si cat de mare? la asimilat cu ceva? nu stiuu.mare cat al lui missy elliotlaughing sau mare si face asa din sprancene smug? daca e asa...atunci ai pus-o smug

| Siak a răspuns:

Cei cum fundul mare au capul micbig grin
E o insultabig grin

| Felline a răspuns:

Pai se refera ori ca e grasa ori ca ii place de ea(stii u de ce). Depinde de la ce tip de baiat vine acest lucru!

| margareta_1669 a răspuns:

E un compliment depinde de la ce persoana vine.