| anonim_4396 a întrebat:

Cand va fi cutremurul? cand? nu se stie cand vrea d-zeu, ...noi de unde sa stim.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cand va fi cutremurul?

19 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca intri aici afli cate ceva:www.ioanistrate.ro

assiris
| assiris a răspuns:

Asta e intrebare sau raspuns la una inca nepusa?

| N538961518 a răspuns:

Ce cutremur frate? esti panicat de la verde? laughing

| petru a răspuns:

Ba da, stim cu deplina exactitate!
Dumneavoastra, ati si determinat clipa, eu ce sa mai spun la o intrebare in fapt retorica
Da, Numai Dumnezeu isi stie Voia Sa! ( Amin)
Da, si noi ii vom sti Voia Sa, cand clipa Vointei Sale se va plini si o vom vedea, asa cum firesc este sa stim cand trebuie sa stim!
Da, vom sti prin faptul ca vom vedea Fapta, Vointei Sale
Da. NUMAI de la El vom sti.
Da.Nimeni nu stie Clipa Lucrarii si mincinosi sunt ghicitorii si o recunosc caci, nu-i asa, gicitori se numesc ei pe ei.
Cine putea, dintre oameni sa stie ce voi scrie, voua sa cititi.
Zic, ca Unul este stiutorul Dumnezeu. Nu, nu si eu, caci eu de abia, acum dupa ce voi termina de scris, ce a Binevoit El sa va scriu, voi sti ce-am scris. Chiar daca voi fi primul dintre oameni care va sti ce eu am scris, ca El a Voit!
Dee Dumnezeu Bine voua tuturor, si post usor celor ce postesc!
petru b./Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAINE AVETI MARE GRIJA...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca este adevarat ce zie la otv desi mai bine va grabiti sa plecati la tara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va fi cutremur mare in 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai iane nu mai panica lumea ci roaga-te la dumnezeu sa te ierte pentru ce vorbesti nu tie rusine ca esti batran

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.numele meu este sorina... m am uitat pe otv si a dat ca va fi cutremur Oare este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai doamne. ferestene de cu tremu ca vreau sa prin macar excursia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar dumnezeu stie candva fi cutremurul si altele... aaaaa si sa stiti ca eu nu stiu si sper sa nu fie nici o data...toate cele bune love struck love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fie k ink mai sunt virgina sh nah... vreau sa apuc si eu momentu asta culminant...laughingrolling on the floor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ete... eu m-am uitat la diaconescu la emisiune cand era omul ala batran...istrate parca...si a zis ca intr'o sambata intre 1 si 5 noaptea... dar eu n cred si asa ca n mai ma uit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa ne gandim la ce e mai rau...Mai bine ne rugam sa nu fie! Asa ca numai Dumnezeu stie ce se va intampla si cand...De acord cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din alte inventii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niki noi nu stim poate ca ne va mai spune clarvazatorul acela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa cu cutermur mai bine 10 grade 2 minute lumea mort

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Asa e

| mada_4735 a răspuns:

Vezi pe otv... ei stiu tot