| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cântăreții care nu cântă muzică populară trebuie să își arate mereu fundul și să fie slabi?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In general DA. Insa NU toti : fiindca mai exista si exceptii. laughing

| Mosotti a răspuns:

Nu neaparat, depinde de cantaret. Insa si aratatul fundului si a fi slab place, deci este okey pana la urma si daca se face asta. Atrage mai mult daca face si asta, atrage audienta mai multa.

| Celcestietot a răspuns:

Farruko nu face asta.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

E mai bine sa fi bărbat decât femeie tongue

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Este bine sa fi ceea ce esti si sa te obisnuiesti cu asta, pentru ca nu te poti schimba prin puterea mintii din punct de vedere al sexului ca si aspect fizicwinking.

| Emma30555 a răspuns:

Nu trebuie. Sunt cantareti celebri care nu au aratat perfect. Adele de exrmplu.

| Bizon95 a răspuns:

Da
oricine ajunge pe o scena trebuie sa arate destul de bine!
in videoclipuri mai merge, dar pe scena nu prea
iar daca nu ajunge pe scena are 2 probleme:
1. face mai putini bani, nu numai din biletele de la spectacol dar si din faptul ca asa isi promoveaza albumul/muzica, deci aia se v-a vinde mai bine
2. sunt blamati ca nu ajung pe scena (se considera ca muzica lor este falsa, adica e produsa electronic si nu din talentul personal)

| Goete a răspuns:

Numai cantaretele prefera

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Lumea e o c+urva ce poti sa te mai astepti de la ei.

| brokxy a răspuns:

Ei bine cei netalentati da. 80% Din cantaretii de azi sunt falsi. Si-au cumparat faima. Sau prin relatii. Nu vezi daca mergi la concerte nu canta live sunt care baga playback si oricum le este modificata vocea prin programe ca sa sune mai vine in videoclipuri.
Asa ca o fata care nu canta prea fenomenal dar canta cat de cat ok are nevoie de ceva ca sa atraga publiculwinking

| brokxy a răspuns (pentru brokxy):

*bine nu vine scuze