| HepiBăluuns a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie pe care ai facut-o?hee hee

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Am ajutat pe altii, am fost prea sincera cand nu era cazul si...m-am mutat cu soacra

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cand i-am aratat _! _, pe la spate lu directorul scolii ...si binenteles ca m-a vazut crying

| Bya132 a răspuns:

Nu cred ca a fost o 'prostie' ci mai mult pozna/boacana...
In pozna pe care am facut-o, nu am fost singura, ci cu intreaga mea clasa!
Desenam pe tabla ( noi desenam din clasa 1, desi suntem a6-a nu ne-am dezobisnuit ) si profa noastra de religie este foarte exigenta, se uita de fiecare data sa vada daca exista cea mai mica urma de creta, servetel, firimitura de paine, sau mai stiu eu ce.
Asa ca ne-am hotarat sa punem creta, si praf de creta pe scaun.
Apoi am inceput sa manacam pe langa catedra.
A venit profa, ne-a certat si a zis ca suntem nu suntem educati, ma rog, critici peste critici.
Stiu, pare stupid, dar astia suntem, si nu cred ca merit sa fiu criticata pentru ce am facut, nu va faceti griji, am curatat scaunul cand a plecat profa. laughing

Numai bine!

| Vizitiul a răspuns:

Am baut bere dupa vin.

| Pisicuța a răspuns:

Te-he-he big grin.
Cand am vopsit acum vreun an parul' lu sor'mea cu acuarele blushing [eram somnambula, ce vrei!]
Si cred ca mai era cand am ramas impietrita azi la Geografie si ziceam doar niste zgomote vagi de nici eu nu le intelegeam.De ce am ramas impietrita? De frica de "Sf. Nicolaie Jr."[noroc ca Senior e in vacanta]. Asta a fost prostia si rezultatul a fost ca mi-a fript una domnu' pe brat :-

| Serena1993 a răspuns:

Am invatat la franceza: |

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Am facut misto de un mos si la ne-a alergat juma din oras

| ๓ยเ a răspuns:

Eram in clasa, am inventat un club de copii si cand domnu nu se uita ziceam "acum!"si ii aratam fundul domnului profesor...

funda?

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Cand am intrat in dunare ca proasta straight face

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Am pus soneria la tel si am zis ca sa sunat, am ramas toti cu 20 de min libere

| CoMyYySiAtat a răspuns:

@fcsb, de cand in puii mei mosi alerga atat de repede incat sa-ti tina urma? Nu te supara dar cand nu ne face sa radem n-o lua la smecherie ca nu merge + ca mosii au si minte (pe lang picioare) si nu fugaresc copii

| Bii26 a răspuns:

Eram prin clasa a V a.Proful de bio nu mai tacea iar noi ne distram pentru ca eram plictisiti.El tot timpul vine intre banca mea si banca din spatele meu.Nu stiu cum fac si era cat pe ce sa-i bag creionul in fund profuluilaughingrolling on the floor Nu a zis nimic, dar noi radeam ca nebunii si elchatterbox nici nu-l interesa!
Stiu ca nu e frumos dar...whistling.
N-am fost batuti destullaughing
Asta e...
Numai bine!winking

| Niros19 a răspuns:

Cand am alunecat si am nimerit bot in bot cu un caine laughing

| 5SOS a răspuns:

Am aratat _! _ in spatele profei de biologie (chiar daca sunt fata). Toti radeau si ma feliciteau da''profa nu ma vazut.Si odata am injurat o prietena spunand :Ce _! _ ai facut? Esti handicapata? Deah niste prostii minore pentru ce o sa se mai intample.

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Am scris tema la mate.

| claudiu89 a răspuns:

Sa raspund la intrebarea astalaughing

| 2middlefingers a răspuns:

Am pus apa-n vin straight face

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Cea mai penibila faza...prostii nu facwinking Mi s-au treminat bateriile la mouse si i-am spus la tati sa imi cumere baterii noi si ma intreba> iar eu >, faza e ca am mai zis de vreo 2 ori durex pana ce mi-am dat seama si atunci mi-a venit sa intru in pamant de rusine. Cam asta a fost cea mai penibila faza...A ta care e? ^^

| Ramona4you a răspuns:

Pai cu care sa infcep? 1) am scapat telefonul in vin laughing 2.cand eram mica si mama ne lasa in casa ca pleca la servici eu si cu fratemiu saream pe geam ca sa ne ducem afara la joaca laughing) si acum o mai fac cand mi-e lene sa ie spe usa laughing 3. am stricet epilatorul mamei din cauza lu fratemiuk el mi la scos din priza si cand l-am bagat la loc mi-am prind parul (din cap) in el laughing) (ce bataie am mancat atuncea laughing) de la mama)

| dulcika10 a răspuns:

Sex anal