| Kitteny a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie pe care ati facut-o cand ati fost mici?big grin

12 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Pai mi-a povestit strabunica ca atunci cand avem cateva luni sau un an, nu stiu sigur cat(sigur eram mica). Atunci cand trebuia sa-mi fac nevoile ma puneau pe olita si putea sa stau acolo ore intregi ca eu tot nu-mi facem nevoile, iar atunci cand ma plictisisem sa stau pe olita ma ridicam si ma duceam pe covor imi ridicam rochita si pfiuuuuu...ma eliberam rolling on the floor big grin. Ce sa faci fiecare isi marcheaza teritoriul rolling on the floor.

| VadPorci a răspuns:

La 4 ani am zis in gura mare in casa ca bunika si buniku trebuie sa fac sex si eu cu sharapova

| IepurashRocker a răspuns:

Pãi am mâncat sampon cã mirosea a portocale. laughing Mda, nu-i asta.
Aveam vreo 4-5 ani când mã jucam cu fratele meu prin curte... si nu stiu ce mi-a fãcut de am luat o teavã si i-am dat în cap pânã i-am spart capu'. whistling Hooopa! laughing

| MrGreen a răspuns:

Un prieten mi-a dat sa tin peste noapte niste ciuperci halucinogene
Si le-am pus pe balcon... langa cele simple
Si ma cheama mama la masa thinking aveam pui cu smantana si cu ciuperci
Eram mai multi la masa,,, toata familia big grin
Toti am fost "high" in seara aia si nu mi-am explicatlaughing
Si a 2a zi am vazut ca nu mai am ciupercile straight face

| WickedBoy a răspuns:

rolling on the floorbine malaughingala cu ciocanurolling on the floor

| Swabia a răspuns:

Eram la bunica-mea la sat, si vazand gastele prin curte, am alergat dupa ele pana le-am prins si dupa le-am omorat pe toate. Cuuuum?! Le-am taiat gatul cu toporul!hee heebig grin
La bunica cealalta i-am scos toata ceapa din gradina, pentru ca vecinul de vizavi imi zicea ca e buriana.hee hee

| Just a kid a răspuns:

Eram al munte cu ai mei si niste prieteni de familie(si aia cu copilu lor care era mai mic ca mine cu 2 ani) el vreo 3 ani eu 5.si ma enervez eu pe ala micu si iau o piatra sa eu arunc in cap ala se ascunde dupa taiksu si i-am tras o piatra in cap lu taicsu...

| Pusky3 a răspuns:

Buna tpu.eu am o surioara mai mare.tot nu ne suportam nici acum...eram mai mica. iar ea m'a suparat fffff rau... ce m am gandit? sa ne luam la bataiedevilsi nu stiu cum am prins o intr un colt si ii dadeam cu pumnii si palmele in spate.pana la urma am vazut pe noptiera care era langa noi un pixdevildevil. saraca de ea.cred ca acum inca mai are urme pe spatedevildevildevillaughing

| AlexDj12 a răspuns:

Era dimineatra la 5 m-am furisat in camera lui tata care in ziua aia avea o sedinta importanta la birou. Iam pus Puya Change.Pe la 9 cand a plecat a zis acasa sal nu il sunam de la 10 pana la 12 ca atunci e sedinta.Am asteptat pana la 10 si l-am sunat cu sedinta aia importanta toti concentrati si dintrodata Aaa Puya Camelia si George Hora. Ya yarolling on the floor

Sau odata i-am pus la soramea un sutien in giozdan.Nu stiu exact ce a facut la scoala dar stiu ca a functionat pentru ca atunci cand a venit acasa a strigat:Alex imi face viata un calvar! Si i-a zis la mama:Mama daca nu faci ceva inpotriva tancului aluia razgaiat de 12 ani.Si dupa ce a plecat mama m-am evervat si i-am dat cu pasta de dinti pe ea si cu friscarolling on the floor

| cristiannn_8836 a răspuns:

L-am lovit pe tata cu un ciocan in cap(pe bune) si am batut o gaina sau rata (nu mai stiu bine) pana am omorat-o!
Si vorbesc foarte serios.

| UzZyTPT a răspuns:

laughing Pai sa vedem... aveam doar 4 ani si ceva si am facut niste prostioare cu o verisoara de-a mea laughing big grin ...eram mic si eu nu stiam ce fac.

| gabrygirl16 a răspuns:

Am inchis-o pe mama pe balcon!