| bbb_9132 a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie pe care ati facut-o vreodata?laughing

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

M-am dus la scoala...

11 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

M-am jucat cu puţa în nisip

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu stiu d-astea.

| sabilopod a răspuns:

am mancat o punga de pufuleti de pe jos. big grin

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Sa raspund la intrebarea asta

| BOOBZen a răspuns:

La gradinita o data am spart capul unei fete! Pai ce sa fac daca mi se baga in joc

| BiaSiAtat a răspuns:

Daca imi amitesc bine in clasa a3a am fugit de un baiat si am dat peste o doamna invatatoare. Oribil lucru.Nu mai stiu ce s-a intamplat exact dupa.Au trecut 3 ani de atunci

Răspuns utilizator avertizat
| FuNNkY24 a răspuns:

Pai eram la scoala in ora de franceza...si eu ma jucam pe telefon. Doamna ma vede si spune :ultima banca afara! Si eu am aruncat banca pe geam. :))

Daca nu ma crezi banca arata cam asa:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Oxanna a răspuns:

Pai in clasa 1 am fugit cu un baiat de la orerolling on the floor)
si ne-am dus in oras si la el pe acasa
si mama si tot familionu ne cautau disperatirolling on the floor)
si am ajuns acasa pe la 10 searatongue

in rest...am fost cumintica
*sarcasm mode off*

| jasmine11 a răspuns:

Cea mai amre prostie zici ...pai m-am batut cu soramea si am lovito in burta si acum are probleme maricryingcrying

| Aleexaandra a răspuns:

Odata cand am jucat badgminton m-am dus atata de mult in spate incat am cazut peste un copil straight facemic care a inceput sa planga(dupa ce bunica-sa de abia il potolise). Nu stiu daca e cea mai mare prostie, da asta mi-o aduc aminte laughing