| mirunapink a întrebat:

Care a fost cea mai naspa/comica intamplare din viata >voastra?:"

Răspuns Câştigător
| Deea :x a răspuns:

Paai... stateam cu niste prietene pe o bancutsa si eu aveam o pozitie mai ciudata, adica eram cu picioarele pe banca, ca si cum as sta la plaja happy si opreste un tip si avea motou` pornit si nu se prea auzea ce vorbeste big grin intreaba "ce fac fetele in afara de bine?" eu ma uit la el si intreb "in afara de mine?" el "nu! cum te cheama?", eu inteleg "de ce stau in pozitia aia?" si ii raspund "mai relaxata!" smug si el intreaba "mai relaxata te cheama?" eu inteleg "aaa mai relaxata?" si ii zic "da!". Incepe tipu` sa rada si pleaca... Fetele mureau de ras laughing si imi povestesc dupa. Imi venea sa intru in pamant de rusine laughing Si cand ma gandesc ca tipu` era aje` dragut love struck si eu "mai relaxata" x(

8 răspunsuri:
| Anna_6465 a răspuns:

Poi povesteam d eun baiat Alin.Am spus ca am cautat hi5-ul lui si ca am gasit hi5-ul prostului de Alin, si din coincidenta langa mine era un amic pe care il cheama tot Alin. M-am simtit penibil, dar totusi nu m-am abtinut din raslaughingrolling on the floor. Aceasta intamplare s-a petrecut azi

| BabalGam a răspuns:

Cand mi-a cazut fusta la scoala

| Liviu a răspuns:

Pei... o data veneam de la superMarket
Si trecuse o blonda pe langa mine...eu intorsesem capu dupa ea si meream inainte
Pana am luat in bratze un stalp dala frumos...mare...
Plus ca eram langa o benzinarie si tocmai atunci era lume afara:S
Sau pus aia pe un ras
laughing)

| MarcAnthony a răspuns:

Cand proful de mate m-a pus sa imi golesc ghiozdanul in fata clasei, pentru ca ma intrebase de ce nu mi-am facut tema, si ii spusesem ca mi-am uitat matematica acasa (asta intamplandu-se prin clasa a 7a big grin) L-am golit, a vazut ca nu o aveam, dar totusi mi-a dat 2.

| lili23 a răspuns:

Prin clasa a-XI-a, intr-o zi de iarna, cand ieseam pe usa scolii m-a strigat un coleg, faza a fost ca tocmai cand deschideam gura sa ii raspund, a aruncat un mare bulgare de zapada (cu tot tacamul, nisip, gheata...) si a-m muscat zdravan din el. Partea si mai frumoasa este aceea ca, curtea liceului era plina ochi. Ups happy

| Katherine † Pierce a răspuns:

Cand de Halloween un coleg mi-a ridicat fusta in fata clasei laughing de'atunci n-am mai purtat fusta aproape deloc nici macar cand merg prin parc cu colegii laughing)

| RobertVali111 a răspuns:

Am facut multe chestii, de ne-am ras...mult de tot, mai ales la scoala!

| Maya_9911 a răspuns:

Cand am aruncat jucariile in wc la tara la mamaie.
big grin
chatterbox
whistling