| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viața voastră? big grin

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intrebare pusa la Amuzante. Clar ca vrei sa te amuzi pe spinarea noastra ☺. Nu cred ca iti va spune cineva cea mai penibila intimplare ca sa te amuze.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să îți răspund în privat peste 20 de ani, dacă o să mai trăiești atunci. Eu, da.

| JicaContra a răspuns:

Sigur ca o sa iti spun, cand o sa imi scriu memoriile
care vor fi publicate prin testament big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când am intrat pe site-ul ăsta

| Justme79 a răspuns:

Sunt lucruri prea intime uneori și prea personale care nu se pot spune sau împărtăși mai ales aici tongue!

| anonim_4396 explică (pentru Justme79):

Ai dreptate... Oricum, nu mă așteptam la ceva prea detaliat.

| Goete a răspuns (pentru Justme79):

Te-au surprins facand sex, ai facut penis captivus si ati fosti dusi impreuna asa imperecheati, la urgenta...winking