| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost desenul tau animat preferat? De ce?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Galactik Football, aproape am plans cand a fost suspendat Rocket crying

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

...şi mama care mă condamna pe mine, că plâng la desene animate...laughing

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pai eu eram mai matur:plangeam pe acuns, sa nu ma vada mami laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Aha...dar tu, tu, ai plâns la fotbal!
Eu am plâns la asta! http://24.media.tumblr.com/tumblr_lybw192Ts91qjt9p1o1_500.gif

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

A,da,frate,ce m-am ofticat cand am pierdut CD-ul cu Lion King 1. Oricum intotdeauna mi-a placut de Scar, iar din Lion King 2 imi placea de Zira.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Oare de ce nu mă mir...a, dar să ştii că Scar e chiar scimpatic!
Are mult stil! http://media.tumblr.com/tumblr_lvftu35UCx1qd8pxx.gif

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Sunt si mai simpatici impreuna:
http://image.blingee.com/......436216.gif

Hups,am gresit link-ul, adica sunt si mai simpatici impreuna:
http://fc02.deviantart.net/......30luav.jpg

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Vezi ce înseamnă să fi femeie? rolling on the floor

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Ihim,seducatoare precum felinele :D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljpaxjNheX1qis6bco1_400.gif

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

D'awww,şi mie îmi place să-i fac aşa lui Mustaţă! x3
(bine,când stă...)

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pisi meu nu sta niciodata :-

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Încearcă mai mult!
sigur va zice odată: "hai bine, îţi plac pe plac!"
...şi ai grijă, ştiu că anul ăsta se poartă "franjurile", dar numai la haine, nu şi la mâini, picioare... faţă.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

laughing nu cred ca o sa zica vreodata, nu de alta dar nu prea le are ea cu vorbitul...

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

E,în gându' ei! Sau prin gesturi/mimică...
şiiii, e fată?hee hee (da ştiu, mi-ai mai zis odată genul, dar am uitat...nu mă-njura ^^)

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Ihim,fetita,baba chiar(13 ani)

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

.__.
... înseamnă că al meu e bebe! are 4 ani!

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Multi inainte, pe langa Mustata pisi mea pare o fosila laughing

33 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ed,Edd si Edy sau Curaj Cainele Fricos.

| єχcєєℓ a răspuns:

Curaj cățelul cel fricos și încă este... evăr! Îmi mai plăcea și Scooby Doo...nu am motive, doar că cu ele am copilărit și îmi aduc aminte că în fiecare zi când veneam de la școală dădeam fuga la tv să mă uit la ei.Acum au băgat niște desene de tot rahatul cum ar fi C.R.A.S.H de să înceapă plictiseala.

Ști de la ce vine C.R.A.S.H nu?hee hee

| suităr a răspuns:

Sincer primul desen animat a fost un anime: Dragonball Z.Cand aveam 3 ani, si il dadea pe TVR 1 ma speriam de el, insa acum 2 ani am vazut ca era interesant.

So, toata colectia Dragonball. big grin

| Speed99 a răspuns:

Scooby Doo si Tom & Jerry... desenele copilariei. Imi amintesc, cand aveam 5 ani, am inceput sa plang o zi intreaga pentru ca ratasem un episod din Tom&Jerry laughing

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Tom si Jerry? Serios?

| W3R4 a răspuns:

Sonic,Pokemon,Ed Edd & Edy, Ce-i cu Andy, Viaţa cu Louie, Tutenstein...Multe.

| Naяutσ a răspuns:

Ed, Edd n Eddy si inca este!

| Naяutσ a răspuns:

Ahhm. si Sponge Bob square pants!

| Ayako a răspuns:

Scooby-Doo.

| Seducatorul a răspuns:

Pai sunt prea multe ca sa le enumar!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

InuYasha:pentru ca este cmedie, aventurasi romance si etc. si ee primul meu anime vizionat. Adica intreg, eu ma uitam si la Shaman King sau asa ceva

| αɴι28 a răspuns:

Ed,Edd si Edy este si va ramane.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Am mai multe desene preferate să zicem dar pe care mi-le amintesc acum sunt : Bleach; Ed, Edd and Eddy; Full Alchimist Metal.

| Jakoban a răspuns:

Ed,Edd si Edy
AWESOME!

| ZEUL00 a răspuns:

Cars doi pentru ca era cu spioni.

| mayasha247 a răspuns:

Sunt mai multe: Looney Tunes (inca il ador) Witch, Spioanele, Ce-i cu Andy, Curaj catelul fricos, Copiii de la 402 etc. si anime-uri ca: Yu Yu Hakusho, Inuiasha, Mew Mew Tokyo, Kaleido Star, Bleach ...si mai sunt multe altele, daca m-as apuca sa le insir pe toate acum, as sta o zi intreaga.