Anna
| Anna a întrebat:

Care ar fi cea mai mare prostie pe care erai s-o faci, dar nu ai facut-o?

Răspuns Câştigător
| Danny _3256 a răspuns:

Eu eram sa renunt la a mai lupta intr-o anumita situatie pentru ceva foarte important, este vorba de o relatie, dar pana la urma nu am renuntat si nu regret lucrul acesta, ba din contra am facut cea mai buna alegere.

16 răspunsuri:
Anna
| Anna explică:

Da, asa am vrut sa scriu, din pacate nu mai pot modifica.Merci de observatiewinking

| elena a răspuns:

Cea mai mare prostie a mea este ca am fost si sunt geloasa de aici decurg o serie prostii pe care le-am facut sau as fi dorit sa le fac eeeeeeeeeeeee...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa ma implic intr-o relatie cu un tip superficial, cartofor, ahtiat dupa bani, care avea farmec si ma placea.

| andi a răspuns:

Sa ma insor....tot e la amuzante...winking

| gabrielutzu a răspuns:

In opinia/conceptia mea prostia inseamna pacat, iar cum toti suntem pacatosi, toti am facut (multe) prostii.
Inaintea lui Dumnezeu, toate pacatele sunt grave deci nu pot spune ca am facut o prostie mai mare decat alta.happy

| DiMoDi a răspuns:

Am vrut să renunţ în ultimul an la facultate... m-a împiedicat cel ce mi-a devenit ulterior soţ big grin

| gabimaris a răspuns:

Voiam sa nu renunt... pana la urma am renuntat si bine am facut! As fi fost acum legata de un om cu calitati tinzand spre 0!

| eu_4161 a răspuns:

Sa le spun tuturor cel mai ame secret al meu...

| eumi a răspuns:

Era cit p`aci sa nu intru in familia TPU.Ar fi fost intr-adevar, cea mai mare prostie.

| eumi a răspuns:

Sa nu comunic cu Anna.

| loredanarotariu a răspuns:

Sa imi parasesc iubitul (actualul sot) pentru ca imi pierdusem rabdarea.

| Crissa_4407 a răspuns:

Am intrat intr-un anturaj cand aveam 16 ani ...care se drogau...

| darcalex a răspuns:

Sunt de acord cu,, gabrielutzu``

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa termin liceul laughing sincer, am renuntat in ultima luna din ultimul an ca sa plec in strainatate la munca sa-mi iau motorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe care ERA sa o faci, nu Anna, asa ai vrut sa scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să cred în mincinoși.
Pa, pa.