| Lilbaby a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta? laughing si la ce materie... (din anul asta scolar)

90 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deocamdata numai un 7 la romana. cls a 9a ...binenteles am mai dat vreo zece teste fulger si nu mi-am invatat la nici unul!

| Malvina24 a răspuns:

Pana acum am luat numai 10. Sper sa fie asa si pe viitor!

| Sconcsiş a răspuns:

Pai in carnet 9 la bio si la romana

Si daca le luam si pe cele netrecute in carnet, 2 la bio straight face

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Păi... 4 la fizică, chimie şi matematică. Am circumstanţe atenuante; sunt la profil de filologie-română.

pa, pa.

| Mişaaa a răspuns:

6 la mate si la fizica happy

| pitikaaa a răspuns:

6 la chimie:-llaughing

| marrr a răspuns:

9 la chimie, dar e primul an de chimie:-s. Oricum am mai raspuns la oral.

| Tourniquet a răspuns:

5 la geografie. Din fericire, nu e trecuta in catalog. \; d/
Daca te referi la una din catalog - 7, 15 la matematica. happy

| pwp a răspuns:

4, 5 la fizica

| Doddel a răspuns:

5 la mate.

| Cσσкiє a răspuns:

Un 8 la geografie. M-a ascultat, eu ştiam doar 2-3 chestii şi când mi-a zis că mi-a pus 8 îmi venea să plâng, pentru că aş fi meritat 5. N-o să uit niciodată faza asta. De-acum cred că o să fac suplimentar de fiecare dată, poate îmi pune un 10.

| NoMusicNoLife a răspuns:

8 la teorie laughing

| Lullly a răspuns:

3 la mate a fost un test in care sa scriem niste reguli la geometrie...(bine ca nu s-a pus in catalog laughing )

| AliceHappyGirl a răspuns:

Pana acum 6 la mate. Dar nu s-a terminat anul scolar, abia suntem pe la inceputhee hee

| ionica56 a răspuns:

Numai 10 si un 8 la chimie ce strica performanta!
Adica 8big grin

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu am luat "suficient" la stiintele naturii in clasa I sau a II-a

| Shuellen a răspuns:

Din fericire doar 8 la mate :X In catalog~~~ cu ocazia asta doar doar ma apuc de matematica :X

| mihaip1 a răspuns:

7.la mate big grin.cls. a 6-a

| Диана a răspuns:

Din anul ăsta... 4. 80 la mate. blushing

| oanyyy a răspuns:

7 la informatica

| anOnimăăăă a răspuns:

3 la fizica sad.

| Biby a răspuns:

Nota 7 la matematica este cea mai mica nota din anul acesta scoalar dar si din toata scoala pe care am facut-o.

| saymoon a răspuns:

Am luat un 5 cat mine de mare la fizica iar cand unul din colegi a intrebat daca le trece in catalog, profu a zis:
-Nu, da unde vrei sa le trec, sub catalog? Sau poate vrei sa mi le tatuez pe fund? serios asa a zis, si face mereu misto de noi.

| mary a răspuns:

4 la mate

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

1, 50 la chimie
materia pe care o urasc cel mai mult

| remusbb a răspuns:

Din anul asta 5 la lb rom

| LNK a răspuns:

7 la matematica. x(
Urasc materia asta!

| lovefan a răspuns:

Sall. Pai, pana acum, am 5 de 10. Sper sa o tin tot asa. Dar am dat un test la franceza si nu stiu cat de bine a fost. Dar daca iau 8 sunt destul de mutumita. A fost dificil testul.

| anna7_4794 a răspuns:

Anul acesta (prima luna si putin) am avut numai de 10. Chiar daca profa de fizica mi-a promis de mult un 3 nu l-am primit inca.

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!
Păăi... Un 6 la istorie.
Aşa se întâmpla când te ascultă profu` şi nu ţi-ai învaţat...

Pa, pa!