| Mayar a întrebat:

Care e cel mai dezordonat om pe care il cunosti?

Tu? rolling on the floor

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

I-ai luat locul lui chiftea? laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru T0T):

Pe unde umbla?
Nu am mai vazut intrebari de la el laughing

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu știu, mă întreb la fel.

| Mayar explică (pentru T0T):

Huh? are si el asemenea intrebari? Bine ca ai zis, dau o tura pe la el pe la intrebarihee hee

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Tu le ai mai normale. Asemănarea era că și el posta foarte mult și des.

| Mayar explică (pentru T0T):

Owww. M-am uitat putin. Are niste intrebari mai zapacite, care nu sunt sigura ca intr-adevar cauta un raspuns. Adica si eu le am zapacite, dar exista raspunsuri la ele, chiar daca sunt raspunsuri amuzante;))

| justanotheruser99 a răspuns:

Vecinul.

| GoldenZenith a răspuns:

In niciun caz eu. Mai ales in zilele in care sunt aglomerata până peste cap și arunc în stânga și în dreapta lucrurile. Nu ai sa vezi dezordine la mine.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Sa stii ca am o ordine in toata dezordinea mea.

| 1231242 a răspuns:

Eu insumi

| 1918 a răspuns:

Sora mea laughing

| Alexuta921 a răspuns:

Nu recunosc nimic. laughing

| DreamerBoy a răspuns:

Secret laughing