| Mayar a întrebat:

Care e cel mai prostesc/aiurea mod in care te-ai ranit?

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Faceam o macheta acasa la un prieten. Incercam sa tai ceva cu cuterul. El m-a intrebat ce am la mana. Eu am zis ca nu stiu si dupa m-am uitat la mana. Era plina de sange. Am inceput sa tipam amandoi.

| Mayar explică (pentru Cinevacatoatalumea):

big grin deci nu ai simtit durerea cand te-ai taiat, ci abia dupa ce ai vazut taietura laughing sper ca nu a fost grav. esti la arhitectura?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayar):

Nici la liceu nu sunt. Faceam o macheta despre climate si noi ne-am ales tundra si desertul rece.

| Mayar explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Oo, dar aveti proiecte interesante happy

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Urcasem din casă în pod să iau nu știu ce și la coborâre puseseră ai mei două scaune unul peste altul ca să cobor. Am coborât pe ele dar mi se părea cam nesigură toată treaba așa că voiam să ajung cât mai repede jos, la nivelul dușumelei. Am făcut o mică săritură, dar nu am luat în calcul că mă va și înălța așa că am dat cu capul de tavan laughing

| RAY a răspuns:

Mi-am pus limba pe gheata ca bolovanul, am vrut sa vad daca taie lama veche a taiat, plus multe

| mentholinks a răspuns:

Imitandu-l pe Superman.

| justanotheruser99 a răspuns:

Am smuls un manunchi de iarba si m-am taiat la degete cu un fir. Suna patetic, dar e dureros si prostesc in acelasi timp.

| Mayar explică (pentru justanotheruser99):

Oai, stiu. am patit si eu o data si e chiar aiurea!

| GoldenZenith a răspuns:

Miezul nopții-> întuneric -> somnoroasa-> ușa de la baie inchisa-> capul meu-> poc!-> cucui love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recent? Faceam antrenamentul de cardio kickboxing, ma bateam cu aerul practic, si mi-am scapat un pumn in fata. laughing Acum o luna am reusit sa-mi invinetesc lobul urechii, dracu' stie cum. Stateam cu un picior sub mine si unul intins in lateral si cand l-am tras mi l-am sucit, iar in urmatoarele saptamani am avut grija sa ma lovesc la el de tot ce am putut. Meh, sunt o persoana foarte neatenta. straight face

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor mor aici! ti-ai dat lovituri singurahee hee bine ca nu o fost gravwinking

| 1231242 a răspuns:

Am uitat momentul

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Uitandu-mă la tavan, mi-a cazut o carte in cap si am cucui

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Banuiesc ca oricine stie meme ul asta

http://imgur.com/AMnM82k

Cand eram am incercat

| emayperritos a răspuns:

Stand

| WorldTraveler2553 a răspuns:

Punând suflet într-o relație...Aș putea spune.
Știu că nu la genul ăsta te-ai referit, dar rănile fizice nu m-au afectat cu nimic.

| Mayar explică (pentru WorldTraveler2553):

Da, ai dreptate... Asta uneori e cea mai urata pacaleala straight face

| Anonim12232 a răspuns:

Cazand din copac dupa ce m-am tinut de o creanga doar in maini ea rupandu se

| Mayar explică (pentru Anonim12232):

Aoleo! sper ca nu ai patit nimic grav!