| Mayar a întrebat:

Care e cel mai urat loc mirositor in care ai fost? >- in care ai fost, nu pe care neaparat l-ai folosit!

Eu am fost intr-un WC public, dupa care am zbughit-o cat m-au tinut picioarele. Chiar nu voiam sa vomit big grin

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Exact la fel, cand am intrat acolo era sa vomit, stii de ce?
Peretii erau 'vopsiti' cu maro, pe jos erau foarte multe prezervative folosite si tampoane, ah, mai era si cutia unui test de sarcina laughing

| Mayar explică (pentru Clorox):

Doamne fereste-ma! tu chiar ca ai avut o experienta horror big grin

5 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Orașul Chennai în India

| RAY a răspuns:

Si eu tot ca tine, aiurea

| єχcєєℓ a răspuns:

La mine in camera. laughing

| costinvlad a răspuns:

Intr.o gaura neagra. Acolo miroase vaide nasu nostru. A lapte de la milk way galaxy din centrul galaxiei in Sagitarius.