| anonim_4396 a întrebat:

Care e semnificația expresiei "L*bă în cerc"?
Am auzit expresia spusă de Ciprian Lospa în clipurile sale. laughing

Răspuns Câştigător
| SingleForOne a răspuns:

Posibil un grup de persoane care fac aceeași activitate și/sau pierd timpul.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu stiu cine e Ciprian Lospa, nu am auzit niciodata expresia asta, dar asa la prima citire, imi imaginez ca inseamna l@ba in grup. happy

| diabetzaharat a răspuns:

Inseamna ca se pun intr-un cerc si si-o fac unu altuia. de obicei se face cand se complimenteaza unii pe altii. vine din engleza "circle jerk"

| nonepasa a răspuns:

Faci o laba in forma de cerc si se formeaza un ritual prin care te duci in iad ca lilnasx si esti striper la dracu la club. pace in lume