| JohnFKen a întrebat:

Care este bancul vostru preferat?

13 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Iarasi. Altul disperat dupa bancuri. De unde panza mea veniti. Ce naiba, va e greu sa cautati pe google(http://lmgtfy.com/? q=bancuri+baaa)? Ce panza mea nu intelegeti ca aici e t/a, nu culegerea de bancuri. Sunt o gramada ca tine care cer bancuri. E enervant. Goagal poate rezolva asta. Acum jet la clopotel.ro

| anonim_4396 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Unii sunt inculți, nu gândescwinking

| RobYnReloaded a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Sincer,ti-as trage o funda dupa ceafa. smug
Astia se inmultesc la fel ca ciupercile dupa ploaie straight face
Vin din panza altuia ca sa te faca pe tine sa-ti smulgi panzele din cap tongue

Noroc cu SfantulGoagal, mai facem si noi trafic de retarzi.

| Bia_bianka_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum esti tu de exemplu big grin

| JohnFKen explică (pentru PotcaPădurii):

Sunteti toti niste prosti in frunte cu boul ala de i am the spider.
stiu destule bancuri de pe google. vroiam sa stiu si parerea altor persoane nu unor situri
in plus asta e un site de intrebari si orice e formulat ca o intrebare si respecta regulile are voie sa fie pusa fara ca niste nerozi inculti ca voi sa comenteze pentru a se afla in treaba.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Hai jet cu tot cu bancurile tale idioate

| CautNume a răspuns:

Http://zoogle.ro/? q=te+uimesc+daca+iti+zic+ca+exista+google%3F+

| Prapacea a răspuns:

Bancu cu lupu' îl ști?

lu p-u-l-a mea îi place de gura ta

| 2810 a răspuns:

* ba dum tss *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bancul de pesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aș vrea să mi se suspendeze contul, așa că mă abțin să nu spun ceva urât.

| NightSasuke a răspuns:

Salut! Stii bancul cu Bula?
-?
-Nici eu c-a inchis usa

-Cioc Cioc
-Cine e?
-Bogdan.
-Care Bogdan?
-Bogdan de pe TPU crae face glume sa primeasca funde.(asta am facut-o pentru tine)