| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai amuzantă chestie pe care ați văzut-o, auzit-o, experimentat-o în ultima vreme (sau nu numai)?
Am chef să râd cu poftă. big grin

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să râzi cu poftă trebuie să ai tensiuni acumulate în creier care se descarcă prin râs. Dacă ceva e amuzant pentru mine, nu este amuzant ca să râzi cu poftă pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Am așa ceva în creier. big grin
Mi-e frică să nu genereze vreun Big Bang.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Simțul umorului, capacitatea, softul care ajută să te decarci prin umor, prin râs, se antreenază, se dezvoltă. Să te uiți pe You Tube la iUmor. Să vezi cum râde lumea și la ce râde. Și la standup comedy.
Artiștii de la standup comedy își aleg glumele pe care pe spun pe scenă îm funcție de publicul din sală. E plin de tineri cu tensiuni sexuale nerezolvate. Le bagă glume cu sex și porco. Râde aproape toată sala. pa pisicile aristocrate. Ei i s-au părut mișcările animalelor - desene animate, pe scenă foarte comice. A apucat-o un râs strașnic. Toată sala de spectatori copii s-a luat după ea. Aveau și ei tensiuni șApoi râsul este contagios. îmi amitesc un episod. Am fost cu fiica mea la 5 ani ai ei la matineu pa pisicile aristocrate. Ei i s-au părut mișcările animalelor - desene animate, pe scenă foarte comice. A apucat-o un râs strașnic. Toată sala de spectatori copii s-a luat după ea. Aveau și ei tensiuni și nu știau cum să le descarce, fiica mea le-a dat exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Glumele de la I umor sunt în general de prost gust. Cine are comedia în sânge stoarce lacrimi de râs și fără vulgaritate...winking

| doctorandus a răspuns:

Who gave Mr. Collins the authority to question the Bible?

Cine i-a conferit d-lui Collins autoritatea de a pune Biblia la indoiala?

Pentru wikipedisti asta e ceva comic.

| Simpatic a răspuns:

Pe mine ma face sa rad si ma binedispune de cate ori vad asta:
https://www.youtube.com/watch?v=PsfwVEVMuXE

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mooor laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/BYj8aatamug

| Florin9Florin9 a răspuns:

Fraza care începe cu,, m-am convins de abilitatea... '' big grin

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Te rog, nu-mi aminti... laughing

| CinevaAnonimă a răspuns:

Păi...mi-am prins urechea în uşă când am vrut să o închid happy

| anonim_4396 explică (pentru CinevaAnonimă):

Cum ai reușit performanța? :O big grin

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă grăbeam să ies pe uşă şi am vrut să închid uşa repede...Dar nu ieşisem bine happy happy

| anonim_4396 explică (pentru CinevaAnonimă):

Sper că urechea ta este teafără... laughing

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru anonim_4396):

E teafără. happy

| MaryMaria333 a răspuns:

Https://youtu.be/mlxdnyfkWKQ
Cu siguranta avea puteri supranaturale rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

:O

| MaryMaria333 a răspuns:

Sau asta. Mama ce suturi in c.r si'o luat domnu' de la animalul cu 3 picioare https://youtu.be/oxgpgxGc--Y