| Petronel29 a întrebat:

Care este cea mai amuzantă întâmplare pe care ați trăit-o? Eu o voi spune la final happy

5 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Pe acid sa strang *** cainelui de pe parchet cu colega de garosniera..best *** ever.

| LPCTSTR a răspuns:

Categorie gresita.
+Intrebare triviala/postata degeaba.
Risti suspendarea contului.
Postarile de genul de posteaza in sectiunea "Conversatii".

| Samariteanul a răspuns:

Un coleg a vrut sa dea cu un bulgare intr-un geam si ala fiind inghetat(ca o piatra) a spart geamul...am fugit acasa. Puteam auzi politia de pe balcon.

| Nico23458 a răspuns:

Vi s-ar mai întâmplat când sunteți pe strada și cineva sa strige numele vostru, va întoarceți și de fapt era vorba de altcineva? Eu am pățit de curând.

Sau îmi amintesc cand eram mai mică și mami mi-a spus că e frumos sa salut oamenii, iar eu am inceput sa salut toți străinii de pe strada și din magazin laughing))))
Apoi am afla că se referea la cei cunoscuți?

| farapoveste a răspuns:

1. Era la scoala
Ne pregateam de serbarea de 8 Martie, iar profa vorbea despre o poezie si se uita fix la o fata Alexandra coloega mea de banca
si dupa ce a terminat poezia a spus asa
-Ai inteles Sofia?
La care eu ii zic
-A, eu doamna?!
si-am cazut pe spate cu scaunul cand sa ma ridic am dat cu capul de banca.
2.Striga un mos dupa nepoasa striga asa Sooofiiiaaaa!
La care eu fac ce vrei mosule?
Cand am aflat ca nu despre mine era vorba.am luat-o la sanatoasa!
Cam atat...