| juji a întrebat:

Care este cel mai lung cuvant?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu stiu
e si foarte folositwinking

| Gumã a răspuns:

Guuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă

sau
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| MeGustaaa a răspuns:

Chinerochizonolaseceratanadefrenicazhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhfffffffffffffffffffffffffffffffffffdsrtedszrdutfu6dtfzedutf7z4duiztd75rd75rd7654ed76tfz5df6ed6d7d6fd8f7g7ghdjhgfckvuztczgviztfctzviztiztzzzivzuzvztztztczgvztvzubuh

| CriCri a răspuns:

Ajfhkadjgfourtnmcvnpahirhipahncjdfhlafhklahjfioaeafnajcnlanfahfhaihalbnlfhlahfjlhalfiehsethilanamkvnalnjkahfdhaofeityajcvkdvfnklambnklfbadfhadjfoheuiorutfgdakbvanvbakcnmbnvojahfohfjaghsfugufgeakljcfdgf klbncvbvjskjahiofahduiohf

P.S.:Nu ai spus in ce limba tongue

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pneumo-ultra-microscopic-silico-vulcani-conioza...ca sa il intelegi mai bine

| AnaEindragostita a răspuns:

Tergiversatiune
paralelogram
paralelepiped
patrumiliardenouazecisinouademiiosutacincizecisicinci

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Mygrochentarobidurascrencetascobletanscretochim

| Forevăr a răspuns:

Nu ai precizat limba tongue
Xskdhsudgsydfsgvdsbjdjsgduhsyyfdgshdbnsijdhsyudtfsdyusbdsyudfsyfduysgdshudgvsuhydvsudbsuidhnsuidbsuydfs7dghbsudnsijdhsy8dstvdstydfstrdwdbwjidwidunwudnuwbdwfdwdvwhdbwidnwudgtwydvhwdbwyhbdywfdwtdvbwiudbwuidhnwuiodnbwiufdgwgydwuibdwubhdywdfwtydvggywdbusidhbsyudvtysdfshdbsuidhsydftrsdfsdbijsdayudftyasdsftadbrsabndsfsaydifsaydsan. laughing

| MindExplode a răspuns:

Sarmizecetusahappy

| Meli a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioză (44 caractere)

... ti-as dau eu funda daca poti sa il pronunti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hippopotomonstrosesquippedaliofobia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electroglotospectrografie

| Butterfly9 a răspuns:

Pneumoultramicroscopiconeoconeoza.