| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Care este cel mai mare topogan de apa din lume?

10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea, dar poza ta de profil imi face pofta de cafea. laughing In fine, uite:
1. Wildebeest (Indiana, SUA) este cel mai lung tobogan din lume! Coborarea dureaza doua minute si jumatate.
2. Toboganul Insano din Brazilia este cel mai inalt tobogan din lume! Constructia are o inaltime de 41 metri, iar viteza de coborare este de 104 km/h.

| justanotheruser99 a răspuns:

Promiti?batting eyelashes

| justanotheruser99 a răspuns:

Meditatii la eco. laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing Ma mai gandesc, poate voi avea ceva timp liber si te ajut. Nu promit nimic.
La ce capitol esti?

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing esti paralel, huh?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

laughing
Nu intelege gresit. Nu rad pentru ca ma amuza ce ai scris, ci pentru ca nu intelegi cum sta treaba cu materia. Nu e grea. Cine iti preda, nea Lica ciobanu'?

| justanotheruser99 a răspuns:

Trist... Ti-ar fi fost utila in cazul in care ai fi dorit sa iti deschizi propria afacere.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing Cine spune ca nu poti fi cinstit?
Daca nu, merge o evaziune fiscala.