| Eu_3088 a întrebat:

Care este culmea culmilor ?

Răspuns Câştigător
| shiningstar_7528 a răspuns:

Sa iei un ou in gura, sa te pui cu fundu pe aragaz si sa astepti sa se fiarbarolling on the floor

21 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Sa scrii pe coliva "La Multi Ani"

| Razvan a răspuns:

Sa-i sapi groapa altuia si ala sa invie si sa te omoarelaughing

| DeeDee28 a răspuns:

Mutul sa-i spuna surdului ca orbul se uita la ei
sau...
cea mai mare culme si tu pe o scara pe ea
sau...
ar fi culmea sa o stiu si pe asta

| JeSa a răspuns:

Să urci o fată în copac şi să aştepţi până îi cântă păsărica. rolling on the floor happy

| Cσσкiє a răspuns:

Vai de minee, să nu explorezi Muntele Everest, că nu`i aia culmea culmilor. Da` nu ne`ntreba, era culmea s`o ştim şi pe asta! Întreabă o ghicitoare.

| Farcas a răspuns:

Ii culmea s`o sti si pe asta! laughing

| bblock69 a răspuns:

Un varf de munte.winking

| airflower a răspuns:

Sa arunci o baba pe scari si sa o intrebi de ce se grabeste.

| mary a răspuns:

Sa te caci la usa unei babe si apoi sa suni la usa si sa-i ceri hartie igienica... (si ca sa fie mai frumos : sa mai suni o data si sa-i spui ca nu ti-a ajuns...)

| dannys a răspuns:

Culmea culmilor este sa te culci cu unul si sa te trezesti cu altul.

| roxyrocks a răspuns:

E culmea sa o mai stii si pe astabig grinbig grin

| Locaa a răspuns:

Sa aiba purecii paduchi

| florin_7920 a răspuns:

Culmea să furi şi sa te dai singur în judecată.

| Mya a răspuns:

"era culmea sa o stii si pe asta!" tongue

| Kate21 a răspuns:

Mutul ii spune surdului ca orbul l-a vazut pe schiop alergand dupa chel sa il traga de par

| dyddyyyx18 a răspuns:

Bula e politist. Si e blond. laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Era culmea sa o stiu si p-astatongue

| PuяpℓeMusic a răspuns:

E culmea s-o stii si pe astalaughing.

| alexutza_1725 a răspuns:

Este la mine in oras culmea culmilor si culmea prostiei sunt toate puse la rand: ambulanta apoi spitalul apoi biserica apoi morca apoi cimitirullaughing)))

| Ralluxd a răspuns:

Sa scuipi o baba intre ochi sa sa spui ca plange! rolling on the floor

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Culmea culmilor: 1. e culmea so mai sti si pe asta
2.sa alergi de unul singurr sis aiesi pe locul2 laughing