| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune bancuri ca sa mai rad si eu? Acel banc pe care il consider cel mai amuzant primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ora de educatie sexuala

Ora de educatie sexuala : profesorul trebuie sa plece si il lasa responsabil pe Bula.
- Bula, te las pe tine, dar sa fii cuminte!
Vine profesorul dupa 10 minute si gaseste toate fetele dezbracate:
- Ce se intampla Bula?
- Practica la fete
Mai vine iar profesorul dupa 10 minute si gaseste toti baietii dezbracati:
- Acu' ce se intampla Bula?
- Practica la baieti!
Mai sta profesorul ce mai sta si vine iar. Acu' elevii fac sex pe banci :
- Bula, e scandalos!
- Dom' profesor, acu' le-am dat lucrare de control.
- Bine, Bula!
Vede profu' doi poponari in spate:
- Da' cu aia ce e Bula?
- I-am prins copiind si le-am schimbat subiectele.
- Aha.
In ultima banca unu facea laba :
- Bai, Bula!
- Ala e baiatu' directorului. I-am dat mai usor

Vine o tipa la un popa si ii spune:

- Parinte stiti, am pacatuit, am facut si eu cu barbatu', asa cum se face acum, stiti, sex anal.
Popa:
- Zece matanii repede.
Tipa le face si continua:
- Parinte, asta nu e tot, stiti am facut si sex normal cu amantu' meu.
Popa:
- Cinzeci de matanii repede.
Tipa le face si continua:
- Dar parinte, stiti, am facut si sex oral cu barbatu' meu.
Popa cauta la catastife, si negasind nimic isi suna superiorul:
- Pre-Inalte, am aici pe una care a facut sex oral, ce sa-i dau?
- Bai, descurca-te si tu, ca eu i-am dat cinzeci de mii.

Ion si Maria noaptea in pat.

Ion si Maria noaptea in pat...
Mariei ii vine chef de prostii, si nu stie cum sa-i spuna lui Ion.
-Ma, Ioane, mie mi-e cam frig!
-Ia, fa, patura asta...
-Ma, Ioane, mie mi-e tot frig!
-Ia, fa, si plapuma...
Vazand ca nu se prinde Ion, Maria ii spuse:
-Ma Ioane, stii, am si eu o gaura...
-Vezi fa, pe acolo te trage curentu'.

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Un oltean la ora de romana.
Profesoara ii spune:
- Conjuga-mi si mie verbul "a merge"!
Olteanul incepe:
- Eu mersai… Tu mersasi…. El merse….
- Mai repede ca vine pauza!
Eu fugi… Tu fugisi … El fugi …

mira
| mira a răspuns:

De ce nu te abonezi gratuit la bancuri la Acasa.ro? Bancul zilei de astazi este scurt si amuzant.

Janina
| Janina a răspuns:

Dorim să vă informăm că, datorită introducerii monedei Euro, cu începere de la 1 ianuarie 2002, poziţia Kamasutra cunoscută sub denumirea de 69 va fi de acum cunoscută sub numele de 87, 61.
Cu stimă,
Comitetul de implementare a monedei Euro

| Danut4 a răspuns:

Un om mergand pe strada, il remarca pe Bula, care avea in cap o casca de pompier, stand intr-o masinuta de pompieri. Se pare ca masinuta era trasa incetisor de un Labrador Retriever mare. Cand se apropie mai mult, vazu ca Bula legase masinuta cu o sfoara de testiculele cainelui, si probabil din cauza asta cainele mergea asa incet. Zambind, ii spuse lui Bula: "Foarte frumoasa masina ta de pompieri. Dar sa stii ca daca ai lega sfoara de gatul cainelui, probabil ai avea viteza mai mare." "Da," zise Bula, " dar atunci nu as mai avea sirena."

Bula intra in farmacie si intreaba:
- Aveti prezervative?
- In primul rand, ii raspunde farmacista enervata... prezervativele nu sunt pentru copii si in al doilea rand sa-i spui lui taticu sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!
Bula:
- In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii ci sunt impotriva copiilor si in al doilea rand nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama...care va pleca in statiune si marimea inca nu o stie!

O banda de hoti vrea sa jefuiasca un tren. Seful bandei comanda:
- Pe barbati ii aruncati, pe femei le violati!
- Eu zic sa le lasati pe femei in pace, zise un
calator. La care o femeie in varsta:
- Tu nu te baga in treburile hotilor!

- Serviti mormoloci in acest restaurant?
- Servim pe oricine! Luati loc!

Ion: Marie, vino fa-ncoa'!
Maria: Nu vin Ioane ca tu mi-i fuche!
Ion: No, vin' fa, ca nu ti-i fuche!
Maria: Pai atunci de ce sa mai vin?

- Barbate, daca mai vii o data beat, jur ca nu-ti mai vorbesc deloc!
- Nevasta, nu ma ispiti!

Secretara blonda catre patronul sau :
- Domnule director, salariul meu nu este raportat la capacitatile mele.
- Stiu, dar chiar nu te putem lasa sa mori de foame

Intra o blonda intr-o farmacie si intreaba
- Aveti ochelari?
- Pentru soare?
- Nu, nu, pentru mine!

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
- Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
- Si tu, asa mare si tot fara sutien?

Un barbat la psiholog:
- Am venit la d-voastra cu o mica problema. Cred ca am o obsesie legata de sex.
- Cum asa? Cum se manifesta?
- Pai stati sa va explic. Dimineata la 5 ma trezesc.
O simt pe nevasta-mea langa mine, ii simt caldura corpului nu ma pot abtine si...
- Foarte bine, este normal sa...
- Dar asta nu e nimc, la 7 cand ne trezim ea pregateste cafeaua si hop se apleaca in frigider dupa una alta si atunci eu iar nu ma pot abtine si...
- Dar nu vad care...
- Lasati-ma sa termin. Cand sa iesim, sa plecam catre servici ma saruta dulce pe buze si atunci eu simt ca nu mai pot si o mai iau o data pe cuier...
- Va felicit aveti un...
- Dar stati ca asta nu e totul. Ajung la servici si iau toate secretarele la rand si apoi spre sfarsitul programului le mai iau o data si dupa ce pleaca toate o iau si pe femeia de servici la o tura... Apoi ma intorc acasa, o vad pe nevasta-mea, nu ma pot abtine si...
- Dar nu va suparati ca va intreb, dar de cand dureaza treaba asta?
- Pai, sincer, ma gandeam sa incep de luni...

| ciumpalaku a răspuns:

Un tigan dupa ce afurat cam tot satul s-a gandit ca mai ramasese padurarul. Intr-o noapte intra in cotetul acestuia si incepu sa bage gainile in sac. Padurarul auzind zgomote, a luat pusca si s-a indreptat spre cotet. In timp ce tiganu fura de zor, padurarul striga cat il tinu gura: Stai! Cine e acolo? ...dupa cateva secunde de liniste tiganu spune: Noi gainile, sa moara mama, ne culcam acuma!

| Abcfunny a răspuns:

-Domnule Doctor asa-i ca dupa 25 de ani de casnicie se mai poate vb despre sex?
-De vb se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este binecunoscuta incetineaza si blandetea ardelenilor dar nici chiar asa:
=Doi ardeleni, Ion si Gheorghe, vor sa treaca strada. Ion spune:
- Ma, eu pun pariu cu tine ca trec strada asta într-o juma' de ora.
- No, ca doar nu esti fulger!

| chitz_6355 a răspuns:

Era un betiv, si se plimba pe strada. La un momendat, se opreste in fata unui panou publicitar. Se uita...se uita... si zice:
-La viata mea, beti crita am vazut, beti morti am vazut dar beti Pepsi niciodata.