| Cireașăăăă a întrebat:

Care n-are somn si asculta muzica la maxim?

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu am somn.Hei, buna idee cu muzica la maxim...

Ce pot sa zic, o sa-mi para rau de vecinii mei.

| Trinitas a răspuns:

Vecinii mei asculta in fiecare noapte metal la maxim. Fie ca vor, fie ca nu.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu am somn, dorm.Si da, ascult muzica dar nu la maxim ca ma trezesc.

| vortex12 a răspuns:

Eu n-am somn, ascult muzica dar cu volumu mic...vecini astialaughing

| Mickulash a răspuns:

Eu! Acum. Nu am somn si ascult muzica la maxim. Fara probleme.

| P0pCorN a răspuns:

Cine intreabaaa...

| MKV a răspuns:

As vrea eu sa ascult muzica la maxim in zilele astea...Ale dracu sa fie boxele astea e a 3-a oara cand s-au stricathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata, e de abia 15:25:38
cum vrei sa dorm eu la ora asta, dar ascult muzica, nu cu volum maxim ca mi-am spart timpanele anul trecut cu scirtaitul de mutare a paginii cartii de mate laughing