| SuNaM a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate lucruri la care v-ati gandit vreodata? De exemplu eu m-am gandit la un unicorn roz cu solzi de dinozaur calarit de un hipiot cu un capac de toaleta agatat de gat cantand jazz. Cele mai ciudate primesc funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La gramatica, cred ca gandul ca omenirea va mai apuca inca un secol

| R0R0 a răspuns:

La lectia la istorie.

| deeeaqq a răspuns:

Că un pandicorn face dragoste cu un llamacorn.
Că diriga se face mai bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La preotul din avatarul tău care îmi aduce aminte de Dementorii din Harry Potter, parcă ți-am mai spus asta thinking