| DeCeTeHolbeziLaMine a întrebat:

Care sunt versurile de la nyan cat?

4 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Eşti penibilă. Toată lumea a înnebunit cu mâţa aia naşpa şi plictisitoare şi în plus a mai fost întrebarea asta.o0
Voi nu vă mai săturaţi să vă copiaţi aşa între voi?
Parcă tu n-ai şti că mâţa aia cu o felie de gem în loc de corp care se cacă curcubeu zice nyan, nyan...

| Gumã a răspuns:

Again?

| Yep a răspuns:

Nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,nyan,

| Felicitari a răspuns:

Nyan nyan nyan nyan nyan nyan la infinit...