| Catrice a întrebat:

Cat are salariul un extraterestru? Merita aceasta cariera?

14 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Are cat vrea el, merita din plin daca te califici...

| Violleta2022 a răspuns:

Castigi vreo 5 marci stelare si cariera este minunata, ti-o poti face de piatra sau nisip, in functie de preferinta laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, merită. La azilul psihiatric al totul pe gratis.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

500.10 de GFSNรค丂ム≋sF5≋a≋S(っ◔◡◔)っ ^_^ s5 /rotatie in jurul unui soare (mai exact al cincilea).

Avand in vedere aceste lucruri... eu cred ca merita totusi.

| Simpatic a răspuns:

Extraterestrul Cristiano Ronaldo avea sau mai are (cine stie) un salariu de 400k euro / saptamana deci cam 1, 6 milioane de euro /luna, 19.2 milioane euro /an, s-ar putea acum sa fie mai mare sau mai mic, el nemafiind un "extraterestru". (edit: acum este mai mare salariul la Juve : 2, 5 miliaoane / luna)
Eu sunt tare curios cat are un extraterestru pe Marte daca pe Luna sunt atat de mari salariile unor extraterestri care dau cu stangul in dreptul prin galaxie.

| Celcestietot a răspuns:

Pai difera de la post la post. Medicii primesc in jur de 25 hibrizi pe luna, iar inginerii primesc lunar cate o doza a urmatoarelor numere din tabelul lui Mendeleev : 2-7-73-53.

| gabicoo a răspuns:

"Live long & prosper" sora mea dragă!
Văd că nu sunt singur pe aici!
Eu așa credeam!

| mentholinks a răspuns:

Tot cu gandul la bani voi femeile... daca intrebai cat are pla te intelegeam.

| sadrian46 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu încurca ceakrele. Sula cu prefectura. Muntele lui Venus cu valea și cărarea.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Pai nu a intrebat, pentru ca ei nu au sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salariul ar fi OK, dar naveta te costă rău. Mai bine stai acasă cu ai tăi, că nu se uită nimeni ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează, important e că ai mesele și pastilele asigurate.

| Speranta12 a răspuns:

E de rau sa fii extraterestru, cica la aia nici nu se pune problema de pensie. Munca toata viata in folosul stiintei.

Răspuns utilizator avertizat