| kayura a întrebat:

Cate secunde(maxim) a putut sa zboare o gaina? Cine raspunde primul si corect primeste LOCUL I si insignawinking

Răspuns Câştigător
Laur
| Laur a răspuns:

Cand jucam trivia pe IRC raspunsul era de 13 secunde, poate de-atunci s-a gasit alta sa zboare mai mult happy

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

10 secunde

Shin
| Shin a răspuns:

Din cate imi aduc aminte, 13 secunde happy
S h i n

| adi a răspuns:

Gaina nu zboara, planeaza!

| dulshe a răspuns:

0'000 secunde, gainile nu zboara!

| sergiu25bc a răspuns:

Salut.
Hai ca iti zic eu cate secunde.
O iau in 1 avion unde sar astia cu parasuta.
Si apoi ii dau drumul din avion de la 10 mii metri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 de secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea a zburat o data 3 ore cand i am dat drumu din avion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaina topaie si da din aripi. Ala nu se numeste zbor. Si nici daca o arunci de pe bloc nu se numeste ca zboara. Zbor se numeste daca reuseste sa se mentina in aer, dind din aripi sau macar planind. Eu insa propun o solutie. Sa-i bagam in fund un frutun si sa-i pompam heliu. Oare ar fi sanse sa pluteasca? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... daca e gravida? dureaza mai mult big grin

| kayura explică:

Au fost 3 raspunsuri corecte dar din pacate doar Laur a castigat medalia iindca a raspuns primul. Felicitari! Si eu tot de pe trivia stiam raspunsul si intrebareawinking

| allexxa a răspuns:

5 secunde