| Levya a întrebat:

Cati dintre voi aveti colegi ciudati? rolling on the floor))))
Exemplu de la mine:
Eram cu niste colege si un coleg.Colega mea ii zice ceva de genul:
-Hey,ce bascalie ai!
La care colegul:
-Scuze,cred ca ma iconfuzi cu alt prost laughing Penala rau

Sau azi.
Un coleg plangea si pleca acasa cu ala cu bascalia.
Noi toti:
-Ma, ce ai patit?
-Mi-am bagat degetul in ochii!
- laughing))))) Si tu de ce mergi ba?
-Sa il conduc, ca poate pateste ceva! *Cade intr-o groapa sau ce? happy*

13 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Sunt o ciudată, de fel.

| Polaris a răspuns:

Eu sunt colegul ciudat din clasă.

| JustMusic a răspuns:

Pai daca ma apuc sa scriu despre toti din clasa de la mine(inclusiv despre mine) si cu cei ce fac franceza mori aici citind.

| FartsMaker a răspuns:

Eu am un coleg cam nebun de felul lui care intr-o zi domn' dirigente i-a zis sa vina luni cu parintii la scoala sau sa nu vina de loc....luni surpriza n-a venit la scoala

| condemnedAntagonist a răspuns:

Piu piu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti suntem niste ciudati in felul nostru de a fi, spre exemplu eu... am boala mare pe popi, cum dau de ei la vreo petrecere in cinstea unei rude plecate definitiv in "tarile de sus sau cele de jos " e musai sa-i imbat dupa care sa-i pun sa cante.Alt exemplu poti fi chiar tu, "ca s intelegi ciudatenia altora trebuie sa te comporti ca ei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți suntem niște ciudați.

| OskarRM a răspuns:

Eu am fost mereu cel cu ''păsărele la cap''.La grădiniţă, eu eram, la şcoală eu eram, la liceu la fel, la facultate tot eu sunt.De ce?! Nu o să înţeleg niciodată. Doar pentru că la grădiniţă prăjeam şuncă pe calorifer? Doar pentru că la şcoală înfundam toate chiuvetele cu lapte, biscuiţi, cornuri, chipsuri, iar când o fată îmi zicea că mă place îi turnam laptele bătut în cap? Doar pentru că la liceu dacă eu plăceam o fată, iar sentimentele nu erau reciproce încercam să o arunc de la etaj(de cele mai multe ori nu-mi ieşea şi ori mă alegeam cu zgârieturi ori mă arunca ea pe mine)? Doar pentru că la facultate încă mai vin cu scuza ''Mi-a mâncat căţelul proiectul!''?

| Devonys a răspuns:

Da,eu am colegi ciudaţi.

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

Mie nu imi plac babele! Adica doamnele batrane care se baga in toate si peste tot! laughing

| AndradaMaa a răspuns:

Am un coleg care timp de o saptamna [sau mai mult, cred], s-a crezut un porumbel o, o.

| LittleSue a răspuns (pentru AndradaMaa):

Pics or didn't happen.

| AndradaMaa a răspuns (pentru LittleSue):

.