| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a întrebat:

Cati dintre voi sunteti happy chiar in momentul asta?:-s

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Euu!

Nu sad
*ma infurie dramatic robotelul*
*de 2 ori*
*de 3 ori*
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

I am high...

| MoonLight a răspuns:

Nu mai pot de fercire...
lumea moare si baba se piaptana.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Și eu!

Răspuns utilizator avertizat
| totGumã a răspuns:

Vaiiiii eu...nici nu sti cat de mult

normal ca intrebare va fi modificata cu una care o sa fie ciudata!

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD explică:

@TrandafirashDinCeara awww...:o3 :(

| Anduuu a răspuns:

I'M Fuckin' Happy Bro! Why? Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Su.eram happy cand am inceput sa scriu asta. In momentul asta, respectiv cel de dupa, dupa dupa ala...sunt in agonie : nu mai sunt funny!

| xAlexis a răspuns:

Eu nu sunt fericita.Eu sunt plictisitalaughing

| oAnna a răspuns:

Eu cu tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is fericita pentru ca am gas o asistenta buna sa-mi faca moldamin 6 luniwinking da ma rog e un motiv absurd da pentru mine cat inseamnaa

| Maria_3164 a răspuns:

Eu daca imi dai funda