| Beatrice a întrebat:

Cati Experti TPU. sunt in total?big grin

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Numarul exact nu se stie, poate doar adminii sa-l stie si deci ai putea sa ii intrebi pe ei insa nu vad importanta pentru ac expertii sunt tot oameni ca si noi si fara sa jignesc vreun expert TPU, mai sunt si oameni pe site care merita sa fie experti si nu sunt(parerea mea)Iata mai multe informatii:

http://www.tpu.ro/conversatii/cati-experti-tpu-sunt-aici/

| Razvan a răspuns:

Fara numarsmug
Nu sunt numai cei din top 100winking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

44 in top 100:d

| Casiana a răspuns:

Hmmmm, nu stiu... Dar stiu ca cei de sunt experti chiar merita!

| Rukhsandra a răspuns:

Destui...
Si as vrea si eu sa fiubatting eyelashes sad

| Roz a răspuns:

98big grin

| Beatrice explică:

Deci...ca sa stiti nu vreau sa ma iau la harta cu expertii mi-ati inteles gresti intrebarea... pur si simplu am vrut sa vad cati sunt.nu aveam nevoie de " si ei sunt useri la fel ca tine, sunt oameni normali" fiindca sunt constienta de asta happy
of.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muuulţi şi buni!