| airflower a întrebat:

Caut prieteni si nu gasesc! Caut prieteni si nu gasesc! Toti cei de pe TPU sa apeleze la mine si vor fi adaugati in lista mea de prieteni!laughing

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Nu stiu d-astea laughing) Caut o baie si nu gasesc.Caut o baie si nu gasesc.Toti ingrijitorii sa apeleze la mine rolling on the floor)

16 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Si eu vreau prieteni:devil)

eu am o noua varianta:vreau sa copiez si nu pot, vreau sa copiez si nu pot, toate fituicile sa apeleze la minelaughing

| Aero a răspuns:

Pai normal ca nu gasesti aici daca n-ai inteles scopul site-ului!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Eu apelez la tinee laughing)

| Tourniquet a răspuns:

Caut un Nurofen si nu gasesc, caut un Nurofen si nu gasesc. Toate pastilele sa apeleze la mine.:-s rolling on the floor

| Minty a răspuns:

Asta e cam veche. l-ai vazut pe rumegus?

http://www.youtube.com/watch?v=S_DBSdXp-Q4

| Minty a răspuns:

@AndRA te-am bagat in listahappy eu tot cred ca e veche.si apropo se scrie "abia" nu "abia".

| princessOfcaraibe a răspuns:

@minty asta nu e veche abia a inceput.

si in legatura cu intrebarea: daca vrei prieteni bagama in lista pe mine. oricand si orcine doreste sa-mi fie prieten, este bine venitlove struck love struck

o zi buna si continua sa cauti laughing

| scully a răspuns:

Caut unghiera caut unghiera si n-o gasesc toate unghiile da apeleze la mine...
te-am bagat la prieteniwinking

| xXBernaXx a răspuns:

Si eu caut prieteni si nu gasesc.Toti cei de pe TPU sa apeleze la mine. Te bag la prieteni big grin. Funda?

| 4b a răspuns:

Suntem preteni... okwinking

| FaraNume_7993 a răspuns:

Apelez eu la tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca n`ai cautat suficient happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata nr mew 0768247911 sunama am 16 ani

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Simpatic "anuntul" tongue happy

| elenapietraru a răspuns:

Uite adresa mea ely_e97@yahoo.com

| elenapietraru a răspuns:

Uite adresa ely_e97@yahoo.com