| anonim_4396 a întrebat:

Caut un meme,plotul era ceva gen : "cand lucrurile nu puteau fi mai rău" sau "după ce a pierdut totul" "sotia lui a murit de cancer" sau "a murit"

Era ceva om care plângea pe canapea,daca cineva poate sa îmi dea un link sau știe la ce meme ma refer, multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca chiar vrei acel meme du-te si fa unul... stii tot ce sa pui in el... si app google e prietenul tău gasesti acolo sigur poza respectiva daca stii cum sa cauți

| Miksha a răspuns:

"Loss", e luata dintr-un comic facut de Tim Buckley, are chiar si o pagina de wikipedia xd https://en.wikipedia.org/wiki/Loss_(comic)