| Pisicapersană a întrebat:

Ce a fost primul? O sau găina? Dacă cineva îndrăzneste să stearga intrebarea asta va fi muscat de caine!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La o întrebare se poate răspunde dacă are sens.
Sunt și întrebări lipsite de sens, al căror sens denotă ceva despre cel ce le pune.
Astfel această întrebare nu îți aparține. ai copiat-o din altă parte, și nu ți-ai pus deloc problema dacă are vreun sens sau nu.
Apoi amenițarea cu câinele denotă că mai sunt și alte lucruri lipsite de sens în capul dtale.
Dacă te mai pot ajuta cu ceva, aici sau în privat.

| HadesSs a răspuns:

Pisica persana lasa par? laughing

| CdeMetal a răspuns:

Nu prea imi plac pisicile persane.

| irina4219 a răspuns:

Eu zic ca prima a fost gaina, fiindca nu avea cine sa faca oul laughing.

| DenisaRaluca3005 a răspuns:

Mai întâi a fost oul deoarece gaina nu a fost prima specie de păsări. Primul ou de găină a apărut prin încrucișarea mai multor specii de păsări (nu știu exact care), dar îți spun sigur că a fost oul mai întâi. Sper că te-am ajutat! Funda?