| SilentRain a întrebat:

. Ce ai face daca ai afla ca nu poti muri?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand la politie cu un pistol sa le arat ca nu mor daca ma impusc apoi sa intru in trupa speciala dar singur fara intariri. Asa in situatii de urgenta nu se mai chinuie oamenii desigur in GB as dori pentru ca e o tara misto.

| sierra1 a răspuns:

Cred că nimic. Aș avea tot timpul să fac totul.

| RainmakerX a răspuns:

Daca reusesc inamicii sa te adoarma si esti luat prizonier atunci nu o sa mai vezi vreodata lumina. Nu mori dar ramai inchis pentru totdeauna so yeah. nu e cea mai buna idee armata XD.

Probabil as munci vreo 100 de ani dupa care as investi... Dupa m-as plimba prin lume.

| raMLesS a răspuns:

As trai, tu?

| LePotato a răspuns:

Nu stiu, dar mi-a murit creierul cand am citit intrebarea :c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș droga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face cele mai extreme si periculoase sporturi care existã pe lumea asta.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

M-as masturba de 10 ori pe zi.

| justadream94 a răspuns:

Criminal in serie scrie pe mine laughingAtentate teroriste devil Asa mai spre astia la costum si camasa alba care dorm intr-o cladire impunatoare din Bucuresti.

Lasand gluma, cred ca ar fi cam plictisitor dar si intrigant sa vezi cum evolueaza lumea de la cum e acum si la ce va fi.Probabil as munci mult la inceput sa ma ridic si sa duc o viata super devil Muncesti greu 10 ani si o boieresti la infint laughing

| TURB0X a răspuns:

M-aș sinucide.

| KillMePlease a răspuns (pentru TURB0X):

Si eu voiam sa dau răspunsul asta!

| TURB0X a răspuns (pentru KillMePlease):

Moldoveancă!

| Cristian0884df11 a răspuns:

Droguri cat incape, Cannabis, Marijuana,laughing mai merge balena albastra accidente de masinilaughing gata

| SilentRain explică (pentru Cristian0884df11):

Eu m-as arunca consecutiv de la etaju 10, doar asa de amuzament laughing)

| Magdyz11 a răspuns:

M-asi arunca de 10 ori de pe cea mai mare cladire, balena albastra dc nu?, accidentele sa zboare si masinile sa sare.