| ClownFish a întrebat:

Ce ai face daca ai avea o masina a timpului? T/A

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

M-as duce innapoi in anul 2005 iulie acolo am inceput sa fac greseli in viata mea si nu le-as mai repeta.

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Paι aѕ ғace caм lυcrυrιle aѕтe:
1. aѕ calaтorιι in тιмp acυм 16 aɴιι ѕι l.aѕ ιɴvaтa pe тaтal lυι jυѕтιɴ вιeвer cυм ѕa ғoloѕeaѕca υɴ prezervaтιvlaughing
2. м.aѕ aѕιɢυra ca jeι вι ɴυ ѕe va ɴaѕтeѕe ѕι aѕι ιɴveɴтa prezervaтιvυl тrιplυ
З. м.aѕ mai dυce odaтa la тaтal lυι ѕa ғιυ ѕιɢυra ca a ιɴтeleѕ ѕι
4 aѕ calaтorιι in тιмp ѕι aѕ ғace тoтυl peм placυl мeυ.
мι.ar lυa aɴιι ѕa ѕpυɴ ce aѕ ғace aѕa ca raмaɴe doar aтaт.happy apropo, am mai ѕpυѕ ca ɴυ.l ѕυporт pe jeι вι?

| cıσccσʟαтα a răspuns:

ѕcυze @aɴdreιЗd am daт raѕpυɴѕυl ѕι apoι l.am vazυт pe alт тaυhappy

| cıσccσʟαтα a răspuns:

F.ca

| CrazyKitty a răspuns:

1. as face tot posibilul ca J. B. sa nu se nasca.

| Andrei112011 a răspuns:

Ias spune lu tacu sa foloseasca prezervativ.

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Eu as calatori pe 10 septembrie 2001(azi se implinesc 10 ani fix de la incident) si as anunta ca ziu urmatoare va urma un atac terorist asupra turnurilor gemene si ca vor fi plantate bombe in turnuri.Asa as salva mii de vieti.Binenteles mias repara greselile.

| Pulpul a răspuns:

Ma cac intr-o punga ii dau foc o pun la ceausescu la usa sun si fugg