| Fatayou a întrebat:

Ce ai face daca AZI timpul s-ar bloca la 23:59? laughing))

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Si daca chiar se blocheaza, insa noi nu realizam asta? Un blocaj la nivel de timp ar insemna si oprirea tuturor proceselor biologice pana la terminarea blocajului, deci si a gindirii, si atunci oricit de mare ar fi blocajul, nu ar fi observabil, doar daca din timpul in care ne aflam, trecem in alt timp, dar atunci nu mai vorbesti de blocaj.

| BeastMaster a răspuns:

"timp"... o constanta pentru sistematizarea perioadelor inventata de oameni.

| BIoody a răspuns:

Daca s-ar bloca timpul s-ar bloca si lumea universul laughing
am fii paralizati si automat nu am mai putea face nimic laughing)
dar sa zicem ca sar bloca toti numai eu nu...
hmm pai as face tot ce nu as putea face acum laughing

| alexwahl a răspuns:

As schimba bateriile ceasului.

| xSega a răspuns:

M as bucura ca nu ar mai trece timpul

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

M-as bucura că o să fie vacanță pentru totdeauna

| CodreanuC a răspuns:

L-as da mai în fata laughing

| BogdanKing27 a răspuns:

M-aș culca ca să visez în continuare.

| pizzicato12 a răspuns:

Ca o sa dorm toata ziua happy