| ieco a întrebat:

Ce ar face Hitler daca un tigan(nu sunt rasist) i-ar fura nutela? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar oare, ce ar face Horia, Cloşca şi Crişan dacă li s-ar strica boxele la computer taman când s-ar pregăti să dea un bairam pe proprietatea moşierilor?

| Neverwas a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Tare faza! Iti dau vot.

| ieco explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, ia zii sa nu mor curios smug

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hitler nu mânâncă nutella. happy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cred ca ar pune inca un"L"in"nutela"sa iasa cuvantul normal"nutella"

| ieco explică (pentru SuperNovaaaaa):

Ce mare lucru ca am uitat un "l", toti se dau "profesorii"cand vine vorba de un cuvant scris gresit happy

| suităr a răspuns:

Țiganu' ăla= mort

| Naяutσ a răspuns:

Probabil nimic, el se hraneste numai cu durerea oamenilor.

| LordBolton a răspuns:

M-ar trimite pe mine sa o recuperez si sa trag in teapa hotul.

| Neverwas a răspuns:

Ar intreba: 'Ce mama minunii inseamna nuttela?'

| dracu14 a răspuns:

Ar fi avut o conversatie
Hitler:Cati ani ai?
Tiganul:O sa am n ani
Hitler:N-o sa ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar distruge tot fierul din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ar omori in chinuri pe tigan, pacat ca nu mai traieste.

| Crâstoşelul a răspuns:

Ieşi acasă.

| ieco explică (pentru Crâstoşelul):

Tare faza, cei ce au vazut videoclipul stiu laughing)

| GreenBubble a răspuns:

Hitler avea o problema cu evreii, Antonescu era impotriva tiganilor.big grin

| Apache a răspuns (pentru GreenBubble):

Hitler avea ceva cu toti....ca si stalin de altfel dar de el nu se vorbeste

| GreenBubble a răspuns (pentru Apache):

E vorba despre un regim totalitar, logic sa aiba ceva cu toti, asa se impunea, instaurand atmosfera de frica. Avea in special o problema cu evreii pentru ca el considera ca fiecare popor trebuie sa se formeze dintr-o rasa pura.

| Sophieeeeeee a răspuns:

De unde sa stiu eu?

| DSGline a răspuns:

Nimic. Este mort daca ar traii probabil nu vrem sa stim

| UnVis a răspuns:

L-ar pune pe tigan sa vomite toata nutela iar apoi lar gaza cu un part