| Pamanteanul a întrebat:

Ce ar fi dacă ar fi asa numita ora libera pe site-ul TPU, adică ora fără reguli și fără pedeapsa de a fi blocat sau scos de pe site?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu exista asa ceva? Sunteti copii e normal si eu eram /noi asa la varsta voastra, dar era real totul, imi amintesc si mj dor de copilarie

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Scandal injuraturi, si o gramada de postari idioate care ar trebui sterse dupa.

| Vântulalb a răspuns:

Se injura si se porcesc destul si fara "ora libera". Nu mai este nevoie si de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invazie de trolli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haos.

| Osneros a răspuns:

Ioneasca ar avea notificări fără număr

| Anonimic a răspuns:

Ar fi extraordinar