| HASEO a întrebat:

Ce ati face daca ati putea avea 99 de miliarde de lire sterline?
P. S. stiu ca nu e posibil dar sunt curios de raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| ZonaZoster a răspuns:

Mi-as lua Dacie

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ti le-as da tie ca sa taci

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

I-aş bea şi i-aş fuma.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ash cumpara empire state building si as da o petrecere cu totii de pe TPU

| Lisa a răspuns:

As cumpara TPU-ul smug
si multe alte chestii straight face

| MikiPiki a răspuns:

Mi-as lua un breloc

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

M-as muta la hollywoodhappy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Aş păstra o parte. Restul i-aş ascunde astfel încât, peste ani, să fie găsiţi de altcineva.

| Faun a răspuns:

Voi inchiria tot Waffen SS-u'...si merg sa continui ce a inceput Hitler

| RăzvanClaudiescu a răspuns:

Salut, Haseo! Aş face multe lucruri etice şi folositoare pentru mine. Suma asta ai luat-o din romanul meu " Răzbunarea Shenyiei ".