| Eroare404 a întrebat:

Ce ati face daca ati trai la Polul Nord?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O sanie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As sta la caldura alaturi de o spiridusa big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Mi-as lua un cuptor cu mine ca sa ma bag in el si sa ma incalzesc, e prea frig acolo pentru mine.

| Ashadow a răspuns:

Focul

| deeeaqq a răspuns:

Poze cu renii lui Moş Crăciun, ce frumooos.

| Axys a răspuns:

Nu stiu ramne de vazut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As taia o foca, si as dormi in ea, ca sa mi fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înghețată.

| pufipo a răspuns:

Sclavie cu pinguini laughing)

| 141414 a răspuns:

M-as face arhitect de iguuri si m-as casatori cu un Iona nordic. Si as avea un acvariu pentru pinguini regali cu care m-as juca pana cand ne-ar inghiti Mos Craciun, caruia nu i-am despica burta de frica sa nu fie prea devreme si sa nu fii avut timp un alt Mos Craciun sa il inghita. Da, clar, asta as face.