| Popcorncubranza a întrebat:

Ce ati face in cazul in care ar incepe o invazie zombie in seara asta?laughing

Răspuns Câştigător
| SăcsyLlamă a răspuns:

Pipi pentru ultima oara laughing.

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

*încarcă arma*
ba-b-b-bam-ba-bammmmm!

Răspuns utilizator avertizat
| princessOfcaraibe a răspuns:

Pai ma pun jos intr-un colt si daca se aapropie de mine dau in el cu mainile si o chii inchisi.laughing laughing laughing

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Le-as spune ca e criza si ar pleca

| Floreenofficial a răspuns:

As avea nevoie de o invazie ca sa ma scape de scoala si de teste. Dar nimic nu ii poate opri pe acesti profesori criminali! crying

| RUMBURAK a răspuns:

As muri de ras.

| RoxAnana a răspuns:

M-as face si eu zombie si m-as alatura lorlaughing

| Ochiialbastrii a răspuns:

M`as ascunde sub pat laughing)

| metehne a răspuns:

Pai cumpar o mitraliera, si astept linistita invazia!laughingrolling on the floor

| Doodle_8466 a răspuns:

Ma's uita la filme cu zoombye vreo 6 ore deci vreo 4 filme dupa mas juca pe pc jocuri cu zoombye pnaa castig vreo 3 jocuri si cand ajung zoombye la mine mi-as da seama ca navea rost sa ma uit la tv si sa stau la pc rolling on the floor cand puteam fugi. dar asa tot ce pot face este sa ii amenint cu branza sau le pun soseta la nasrolling on the floor

| Doodle_8466 a răspuns:

Guns. a lot of guns.and a higher place 4fun happy

| Cosma0499 a răspuns:

As lua repede o masinabig grinadica tata ca eu am 11 ani, iar un vecin e la armata.Asa deci s-ar duce la masina cu un cutit sau ceva, si ne-ar chema, as spune la armata ce ni s-ar intampla, vin, omora bestiile, si stau fericit acasalaughing

| Bebelushaaː a răspuns:

As face pe moarta laughing)

| Myuu a răspuns:

M-as echipa si gata de lupta! laughing

| LordJohn a răspuns:

Ori masi duce la armata si ma-si echipa cu arme pana in dinti sau ma uit la televizor.In Romania nu ma mai mira nimic.

| sNikvi112 a răspuns:

Pai eu m-as duce si m-as ascunde sub pat fara sa tip laughing