| wizopo a întrebat:

Ce ati facut in vacanta? cel mai amuzant raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Daryutzza... ce-ai facut?!?laughingSaracul baiat, dupa ce i-ai rupt-o l-ai batut cu ea?laughingAcum eu...toata vara am cantat melodia "Barbie girl", vazusem un video cu doi cantareti japonezi (Hyde si Gackt, amandoi baietilaughing)unul era Barbie si unul Ken laughingmama mea era terminata, faceam ce faceam si iar incepeam sa fredonez laughingce am mai facut eu (eu fac multe)am ras pana la lacrimi cu fratele meu de Gabriel si niste rromi (rasisti nu suntem)dar pur si simplu altfel nu se putea erau doua fete (fratele meu din "madame"nu le scotea )si un baiat, erau noi pe-acolo iar fetele deja ma luau pe mine cu cuceririle lor (ce perfectiuni au intalnit)laughingvorbeau de Gabriel (un verisor)nu am zis nimic, vorbeau de Madalin (un coleg)am tacut, la un moment dat imi spune "fratele tau e foarte dragut"ei bine tot neamul meu e dragut laughingsi incepuse asta sa-i zica ca-i da intalnire (la care nu s-a dus)si-a cerut scuze si i-a dat numarul de telefon (al lui Gabriel)laughingfata a aflat ca nu e al lui dar nu o deranja ca e a lui Gabriel laughingda deci a fost total ciudat, il vedeam pe Gabi cu trece prin cartier cu mainile in cap repetand intruna NOT, NOT, NOTlaughingasta e si mai fricos (frica de a refuza avansurile cuiva)pana la urma a trebuit sa-si schimbe numarul si sa nu iasa toata vara din apartament.Deci intr-un fel i-am facut bine, sa-l fi vazut ce fericit era ca mergea la liceu(rromi s-au dus in orasul lor). In rest am facut tot felul de farse, cu sau fara astia doi, nebunia noastra e doar acolo intre rude dar cu un strain nu ar fi fost la fel de funnylaughingin rest am fost la tara unde am alergat pe camp de nebuni(nu glumesc)era acolo un nenea care in loc de gard avea copaci care faceau corcoduse (nu i-am mai lasat nimic)laughingacum ma apuc sa fredonez "I am a Barbie girl"

4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Sincer, chiar nimic deosebit.Am stat acasa.

| Laue a răspuns:

Am mers la bunici cu roaba thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in Italia si am venit acasa cu avionul insa nu mai gaseam cursa ne-am plibat prin aeroport jumate de ora! era sa pierdem avionul caci era ultima chemare...in avion am stat langa o maicuta laughing

| Daryutzza a răspuns:

I-am rupt mana unui baiat, am furat fructe si am facut wrestling cu baietii