| RuleZaiko a întrebat:

Ce ati prefera? Un/o baiat/fata destept si urat sau un/o baiat/fata prost si frumos? raised eyebrows

48 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Rămân la ce am. oh go on

| BlackVeil a răspuns:

Sîni.

| RuleZaiko explică (pentru BlackVeil):

''Sînî ''. Serios? Chiar aşa răspuns inutil ai putut da?

| BlackVeil a răspuns (pentru RuleZaiko):

Am zis sîni, nu sînî. Nici nu-ti dai seama ce semnificatie profunda are acest cuvant, reprezinta sursa pretiosului lichid ce ne-a pus bazele sistemului nostru imunitar si a creat acea legatura speciala cu mamele noastre.
Intrebarea ta de r*hat nu merita acest raspuns...

| Vibrations a răspuns (pentru BlackVeil):

Incercarea ta de Trolling a esuat lamentabil

| BlackVeil a răspuns (pentru Vibrations):

Imi pare rau, sunt un nemernic.Acum poti sa te culci linistit.

| BlackVeil a răspuns:

Am scris intentionat sîni, problema ta daca nu ti-ai dat seama.Iti propun ca data viitoare se te gandesti de 2 ori la ce categorie postezi intrebarile tale insipide, sau poate suferi de alzheimer, uiti de la mana pana la gura.In cazul asta accepta-mi scuzele nesincere.

| ayosmdk a răspuns (pentru BlackVeil):

Ai dreptate... in legatura cu categoria. Nu este deloc amuzanta intrebarea...

| RuleZaiko explică (pentru BlackVeil):

Stiu ca nu e vina ta ca spui prostii de genul : " Sîni '', ai scris intentionat, ah? Ca sa fi prost. Ma amuza cei care comenteaza aiurea fara niciun sens. Tu ai scris acolo dar eu nu inteleg gluma ta idioata.

| BlackVeil a răspuns (pentru RuleZaiko):

Acum serios, intrebarea asta super fumata, de rah*t chiar nu merita alte raspunsuri.Pui intrebari idioate, primesti raspunsuri idioate.
Iti dau un sfat, nu-ti mai bate capul cu raspunsurile mele si treci pe la scoala,"sa fi" este de fapt "sa fii".Nu sunt genul de scortos sa corectez eu lumea, dar cand vad ca te legi de inteligenta mea si tu nu esti in stare sa legi 2 cuvinte...

| RuleZaiko explică (pentru BlackVeil):

Trebuie să-mi bat capul cam mult cu tine, să îţi zic că asta nu este o întrebare idioată, cum esti tu, asa, si se scrie '' să fi ''. '' fii '', vine de la copii. Deja te dai inteligent. Spânzură-te, sau du-te în altă ţară.

| BlackVeil a răspuns (pentru RuleZaiko):

Imi pare rau sa te contrazic, dar "fi" se scrie cu 2 de "i" la conjunctiv prezent( se formeaza cu "sa"). Daca nu ma crezi, poti sa consulti o carte, sau chiar sa cauti pe google.
Nu ma dau inteligent, tu esti o muratura.

| RuleZaiko explică (pentru BlackVeil):

Http://dexonline.ro/definitie/fi, nu mă dau inteligent, dar prostia ta mă omoară, hipstar prost ce eşti.

| BlackVeil a răspuns (pentru RuleZaiko):

Forma "sa fi spus" este la perfectul conjunctivului, nu prezent.
Poftim: http://www.cinziadraghici.de/tag/sa-scri-sau-sa-scrii/
Nu mai utiliza termeni pe care nu-i cunosti, adica hipster.Nu ai de unde sa stii daca sunt hipster.

| Purification a răspuns (pentru BlackVeil):

Suntem la Trivia/Amuzante, nu la ora de romana.Ai gresit categoria.

| BlackVeil a răspuns (pentru Purification):

Mi se rupe.

| Purification a răspuns (pentru BlackVeil):

Nasol daca ti se rupe.

| BlackVeil a răspuns:

Unde mi-am dat cu presupusul? Eu zic ca ti-am adus niste argumente destul de bune, dar in fine! Bafta si tie, altadata nu te mai arunca, ca berbecu' fara sa gandesti.

| BlackVeil a răspuns:

Probabil esti prea ratacit ca sa-ti dai seama ca la faza cu sînii nu a fost o parere propie,ci un lucru dovedid,clar, relevant si asa mai departe.
Nu stiu daca esti asa de destept, odata ce ti-am dovedid ca ai gresit, iar tu nu ai recunoscut, chiar ti-ai dat dreptate.Este o bariera foarte fragila intre mandrie si prostie, ai grija!
Vad ca ai o obsesie cu spanzuratul, probabil ai avut o viata traumatizata, sau doar ti se pare "cool", chiar daca nu esti constient ce inseamna.

| SuperMagicSmile a răspuns:

As prefera mai putine linii, ca incep sa ametesc.

| itscloudyoutside a răspuns:

Atât timp cât îl iubesc, nu îmi pasă din care categorie face parte.

| irina41099 a răspuns:

Prefer un baiat urat si destept. NU suport persoanele proaste

| Mosotti a răspuns (pentru irina41099):

Si atunci de ce-ti fug ochii la aia aratosi? Si cand dai de unu urat si destept, nici nu-l bagi in seama decat maxim ca amic. Chiar daca nu recunosti, sti ca asa e.

Toti ziceti ca nuuu conteaza fizicu, dar toti ne uitam dupa frumos si cam cu aia avem tenta sa umblam.

| Purification a răspuns:

Asi prefera sa-mi dai odata funda aia.

| RuleZaiko explică (pentru Purification):

Măăăă. Mă hoţule. Dacă-mi dai şi tu funda îţi dau şi eu. xD

| Purification a răspuns (pentru RuleZaiko):

Ok mie-mi convine

| Mosotti a răspuns (pentru Purification):

Uite ca iti dau eu funda, ca pana-ti da el...:

https://ibb.co/cNhcW44

| Purification a răspuns:

Eu unul cred ca insulti boii

| Mosotti a răspuns:

Aia desteapta si urata o prefer ca amica ca am ce discuta si face cu ea, si aia proasta si frumoasa pentru distractie si sex, deci tocma bine.

| DarkBlood32 a răspuns:

Un travestit. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligent şi urât all day, every day.
În ochii mei va deveni cel mai chipeş din câţi există. Pentru frumuseţea inteligenţei lui.

| Piticaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Well done! Bine punctat.

| umbrax a răspuns:

O fata urata si desteapta

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Destept si bun.

| ayosmdk a răspuns:

Un baiat urat si destept
P.S. Norocul meu ca el e si frumos si destept ( si talentat pe deasupra... canta la 3 instrumente si cu vocea)

| RuleZaiko explică (pentru ayosmdk):

Pe bune? Eu stiu sa cant la chitara, vioara, pian, trompeta si cu voce...

| ayosmdk a răspuns (pentru RuleZaiko):

Bravo tie!

| TheDifference a răspuns:

Sincer? mai bine forever alone

| ioana_3915 a răspuns:

Un baiat destept si frumos happy Dar daca ar fi cred ca as prefera un baiat urat(dar nu foarte urat) si destept. Daca esti urat mai poti schimba dar prostimea mai greu happy

| RuleZaiko explică (pentru ioana_3915):

Nu sunt urat. M-as considera frumos. De ce? Ca ma plac multe fete din clasa. Vreo 5 mi-au marturisit. Stii tu ce.

| Mosotti a răspuns (pentru RuleZaiko):

Corect! Daca piata te considera frumos, inseamna ca esti. Piata spune, nu noi insine, nu conteaza parerea noastra in sens de reusita la parteneri, conteaza parerea noastra doar pentru psihicul nostru, ca daca ma simt bine cu mine, e f okey, dar pentru parteneri nu ajuta daca ma cred frumos desi pentru piata nu-s.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Destept, frumos si cu bani laughing))

| ZOB a răspuns:

S-au inventat atatea chestii pentru frumusete, dar daca e proastaaaaa n-ai ce sa-i mai facioh go on

| Loreen777 a răspuns:

Pai as dori...Un baiat destept dar si dragut.Nu sunt rasfatata sau ceva de genu dar chiar nu as vrea sa fiu cu un baiat urat dar nici prost.laughing

| Alexici a răspuns:

Păi păi păi...deștept și urât. Pentru că nu vreau "șmecher " de-ăsta din ziua de azi. Huoo, cocalarii. Scuze, nu am rezistat laughing

| LordLuca a răspuns:

O fata desteapta si frumoasa.P.S. Conteaza mai putin exteriorul, la 60-70 de ani arata-mi si mie ce ramane frumusetea sau inteligenta?(De la 80 de ani nu mai ramane nici una laughing

| xxlAndreealxx a răspuns:

Mai bine urat si destept

| Mosotti a răspuns (pentru xxlAndreealxx):

De ce mai bine urat si destept? Ca daca erai prost si frumos te simteai mai bine, ca aveai parte de partenere multe, socializare mult mai vasta. Adica nu regretai ca nu esti destept, din contra, nu vroiai sa fi urat si destept sa nu se uite mai nici una la tine si sa zica altii "tocilarulei" la scoala.