| Nero a întrebat:

Ce credeti despre categoria comics?
Ce parere aveti de cei care nu stiu ca, comics inseamna benzi desenate?
Nu credeti ca ar trebui s-o redenumeasca "Benzi desenate"
sau "desene"?
In "comics" aproximativ 30% din intrebari contin comicuri iar restul intrebari stupide ca :
"Ce culoare au chilotii mei?"
"Ce bancuri stiti"
"Ce faci la wc?"
etc...
Iar alta problema este ca celor de la t/a nu le convine ca unii "comicari"
posteaza comicurile acolo.
Daca faci un comic, il vei pune la o categorie mai vizitata iar la comics intra cam un sfert din numarul celor de la t/a.
Cu stima:
Nero

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Ai dreptate! De ce sa muncesti la un comic si sa-l postezi la o categorie unde nu intra nici dracu'?

| Adredemesconf a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine, ma enerveaza mult și faza cu bancurile, FRAȚILOR EXISTA GOOGLE! Poate unii nu știu încă...plus ca s-a mai pus întrebarea de enșpe mii de ori, dar ce sa-i faci, dacă e greu sa apeși pe search...Si mai sunt și întrebările stupide. Spunea un user (Putifer) ca ar trebui inventata o noua categorie "stupids". Mamaaaaa! ar fi plin de întrebări acolo!