| Michaela89 a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber(sincer)?

Răspuns Câştigător
| Patty_5363 a răspuns:

Sincer, mie imi place justin bieber, desi multora nu le place; e mare lucru sa ai la varsta lui atat talent si sa ajungi asa de cunoscut LOVE JUSTIN(ps: care e parerea ta?[tot sincer happy ]) xoxo

18 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Crocodil homosexual.

| Comy a răspuns:

Pute!

| Șâret a răspuns:

Ce rău îmi pare în momentul ăsta că nu-i Muflă acilișa...
Mă rog, eu sunt înlocuitor temporar:
http://path.upmc.edu/cases/case65/images/gross1.jpg :)
Din partea lui Muflă. :)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ma bucur sa vad ca din voturile obtinute de cei de sus au cam disparut fanii lui gaybeer.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ii o lezbiana.

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim a răspuns:

E super taree! il ador pe Gaystin Gayber (pisica mea, cand e in calduri, canta mai bine decat el)

| lipitoOarea a răspuns:

Eu cred despre ala ( nu-i pronut numele ca pot surzi, muti, pot ramane chiar si oarba) ca nu e locul lui pe Pamant. Daca se muta in iad mi-e ca ii sperie pe toti dracii cu cantecele lui si mai si stinge focurile. Iar cei cu coarne nu pot sa aprinda focul ( stiti voi bancul).

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai.sa zicem doar ca talentul ei e mai bun la v-ati ascunselea decat waldohappy

| Cireașăăăă a răspuns:

Sincer NU imi place.ma scozte din sarite si el si fanele alea obsetate! nu imi place un tip/ă care sta si „canta baby baby ooooooooooooooo" nu stiu pe mine una ma enerveaza si coportamentul lui. hai incepeti sa dati stupizi happy P.S Mi-amzis doar parerea ca toti cei de aici. Peace peace sign

| W1z4rd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bJ1dOIgiIyk

Mai e nevoie sa argumentez? Mie mi se pare ca acest videoclip face toata treaba;)

| DroGuleTz a răspuns:

Gaystinu ala laughing vai de mama lui happyrolling on the floor

| Zmeura a răspuns:

*nu stie despre ce e vorba*
Ai numele scris pe dos.interesant...devine din ee in ce mai interesant.Si tie iti place Angelina Jolie? Da iti place? Interesant
*afla despre ce vorbeste*
JB? Unu care canta foarte prost(ma abtin sa nu injur)

| MariA00 a răspuns:

Un pusti prost caruia i s-a urcat celebritatea la cap si a innebunit toate fetele din lume (mai putin pe mine) cu vocea si fata aia a lui de fetita speriata. La o intrebare am dat urmatorul raspuns: "Ma gandeam ce diferenta este un bou si Justin Bieber.". Dar de fapt trebuia sa spun ce diferenta este intre JB si o vaca*, ca el nici ca animal nu poate sa fie mascul. Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi sinceră m-ar suspenda.

| Wladutz a răspuns:

Ca ii gay cu G mare daaaaaa