| Lorє๔คnค a întrebat:

Ce credeti dupa parerea voastra, ca va fi pe 25 Decembrie?

Răspuns Câştigător
| Meluma a răspuns:

Prima zi de Craciun.

36 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mos Craciun pe care il astept cu neradare chiar de am 18 ani dar imi plac mult cadourile! Sper sa nu fie frig @MikeRowe

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O să fie vipie ca în iad. Şi o să merg la mare.

pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Crăciunu'! love struck [ Prima zi de Crăciun tongue ]

| Aero a răspuns:

Craciun la Hogwarts, si evident zapada, fie ea la comanda(ca ne permitem)! Oare ce pulovere va mai tricota dna Weasley... happy sau oare cum vom decora incinta scolii love struck

| Razvan a răspuns:

O bataie cu bulgari in familietongue

| cretzufinish a răspuns:

Va ninge...stati linistiti ca nu va fi frig, ci ger rolling on the floor

| Mihaelaa98 a răspuns:

Bai pe 25 Decembrie se va intampla ceva ceva ce numai cine va stiii : NU se vor mai pune intrebari stupide straight face

| pwp a răspuns:

Craciunullove struck

| Ea12345 a răspuns:

Ziua ta?big grin

Sau ziua unei prietene bune(Cristina), poate ziua de Craciun-cadouri love struck...
Pe 23 decembrie este ziua uneia dintre cele mai bune prietene ale mele, Cristiana(Kiki) love struck

Asa ca la multi ani!laughing

| AshuraElric a răspuns:

batting eyelashesbatting eyelashesnu te înteleg. Vrei sa verifici daca sarbatorim toti cei de pe TPU prima zi de Craciun? crede-ma nu o sarbatores-te toata planetarolling on the floor

| CreepyCrow a răspuns:

Tot o zilaughing

| Xonia a răspuns:

Vine mos craciunsmugsmug
Anu trecut era sa ramana blocat la geamlaughingnu de alta dar a intrat pe geam(stau la bloclaughing)si i-am lasat niste prajituri si lea mancat, si cand sa iasa, s-a cam blocat. Dar tot a iesit.Anul asta ii las de 3 ori mai multe prajituri, sa fiu sigura ca ramane la mine in casalaughinglaughinglaughing

Ps: trivia-amuzantehappyhappy

| Libelle a răspuns:

O zi faina cu zapada si foc in casa si brad de Craciun, si prajituri, si colinde si multa lume fericita(printre care si eu).
gata ca iar am inceput sa visez...sad

| mary a răspuns:

Sfarsitul lumiiiii...

| MMadalina a răspuns:

YUPPPY... Vine Mos Craciunlaughing)

da tu ce crezi ca va fi pe 25 decembrie?thinking

| cristianorudi7 a răspuns:

Craciunul

| LNK a răspuns:

Prima zi de Craciun? laughing

| Aℓida a răspuns:

Aaah...Craciunul,iti suna cunoscut?

| Anileda a răspuns:

Craciunul!

| FanMJJ a răspuns:

Cu siguranta craciunul ...mai exact prima zi
sau a 379 a zi din an, sau o zi din an

| foreverANDaDAY a răspuns:

Cred ca va fi Craciunul
u ce zici?

| MikeRowe a răspuns:

Frig...

| Kqzu97 a răspuns:

O zi normala, pentru ca nici Craciunul numai e Craciun, cred ca va fi o zi normala de scoala sau de vacanta.

| clofu a răspuns:

Cutremur imobiliarlaughing ce dracul sa fie pe 25? ori esti paralela ori cu muialaughing)))

| emilie_8883 a răspuns:

Vine iepulashul de pashte?:3
sper ca anul`asta mos craciun sa nu mai infulece atata...am hornul de la casa mai stramt :-s
deci pe 25 decembrie cred ca vine mosul si iepurasulblushing
dar u ce spui?

| Meh a răspuns:

O sa vina un extraterestru imbracat in Mos Craciun cu renii lui ciudati si o sa zica: "Scuze-moi, Yo gresit'ai Terra planetu." x]

| pauladrian a răspuns:

100 de intrebari despre Craciun.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Craciunuuuu'!

| BlueBolty10 a răspuns:

Prima zi de craciun, prima zi in care va ninge, ziua ta, ziua in care va veni caldura, va veni unul din parintii tai din strainatae sau o zi obisnuita.Alege tu varianta sau variantele corecte. (Fund@)plsss